Çene Dolgusu Ne Kadar Kalıcı

Çene Dolgusu Ne Kadar Kalıcı ve çene çizgisi dolgusu o bölgedeki deriye ve dokuya uyum sağlamak, çizgileri belirgin hale getirmek için yapılır. Lifting etkisi yüksek daha yoğun ve kalın dolgularla yapılmaktadır. Dolgunun kalıcılığı kişiden kişiye değişmektedir. Ortalama 12-18 ay içerisinde değişiklik gösterilmektedir.

 

Çene Dolgusu Ne Kadar Kalıcı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Dolgu işlemi yapıldığında yaklaşık 2 hafta sürecek olan bir sertlik hissi, ödem hissi olabilir. Çene dolgusu uygulandıktan sonra yüz hattının görünümünde bir fark hissedilir.

Çene Dolgusu Avantajları

Çene dolgusu acısız ve kolay bir işlem ile birlikte çenedeki şekil bozukluğunun tek operasyonda düzeltilebilmesine olanak sağlar. Ameliyatsız yöntem olan, işlemi diğer uygulamalardan ayıran en büyük avantajlardan birisidir. Bunun dışında Çene Dolgusu Avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Yüz şekli ile uyumlu olacak şekilde çene görünümünü oluşturmaya olanak tanır.
  • Yüze daha güzel bir ifade katar.
  • İşlem bittikten sonra komplikasyon oluşma olasılığı çok düşüktür.
  • Kısa süren bir işlem olması nedeniyle acele etmeden rahat bir şekilde uygulanabilir.
  • Çene hattının belirginleştirilmesi ile daha genç bir yüz görünümü elde edilir.
  • Anestezi, cerrahi müdahale ve iyileşme süreleri yoktur.
  • Çene ucu geride olan kişiler tek seansta istedikleri, hayal ettikleri çene şekline kavuşmaktadırlar.
  • Hastanede müşahede altında kalmaya gerek duyulmaz.

 

Çene Dolgusu Avantajları bu şekilde sıralanmaktadır. Ameliyatsız şekilde 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde olup bitmektedir. Şekil bozukluklarının giderilmesine imkân tanır. Günümüzde en çok tercih edilen ve uygulanan estetik uygulamalarından biridir.

 

Çene Dolgusu Ne Kadar Kalıcı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kocaeli Çene Dolgusu Yapan Klinikler

Çene estetiğinde en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi ise çene dolgusudur. Bu yöntem uygulanırken çenedeki asimetri, eşitsizlik, çukur gibi sorunlar düzeltilebilir. Yüz şekline uygun bir çene şekillendirme gerçekleştirilebilir. Çene ucunun yüz görünümü üzerinde etkisi çoktur. Burun, elmacık kemikleri ya da alın gibi diğer kısımları olduğundan daha büyük gösterilebilir. Sorunun sorunu çözmek için çene dolgusu yapılabilir.

 

Çene Dolgusu Ne Kadar Kalıcı hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Aradığınız durak Belma Kapılı. Lise eğitimini Isparta Fen Lisesinde 1996 yılında tamamladıktan sonra aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başlamıştır. 2002 yılında Tıp Doktoru unvanı ile mezun olarak 2002-2004 yıllarında Muş ili Bulanık ilçesinde pratisyen hekim olarak görev yapmıştır.

Menü