Dudak renklendirme işlemi acılı mıdır?

Dudak renklendirme işlemi yaptırmak ve Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Dudak renklendirme işlemi acılı mıdır? İnce dudaklı kişiler genellikle kalıcı dudak kontürü yöntemini tercih etmektedir. Bu yöntem dudak içi rengine uygun renkte yalnızca dudak çevresine uygulanmaktadır. Dudak kontürü sayesinde daha kalın ve dolgun dudaklara sahip olmak mümkündür. Dudaklarının daha parlak ve dolgun görünmesini isteyenler, dudak içi renklendirme yöntemini tercih etmektedir. Dudak içi renklendirmede dudakların çevre hattı dışına çıkmadan renklendirme yapılmaktadır. Bu işlemde tedavi uygulanan kişi istediği rengi seçebilir. Uygulanan bir diğer yöntem ise tam dudak renklendirme işlemidir. Bu yöntemde dudak çevresi ve dudak içine uygulanan kalıcı dudak renklendirme işlemi sayesinde dudaklar kalınlaştırılır ve dudak renklendirilir. Bu sayede daha büyük, parlak ve genç dudaklara sahip olunmaktadır. Doğal görünümlü, dolgun ve parlak dudaklara sahip olmak için yapılan bir diğer işlem de gölgeli dudak renklendirme uygulamasıdır. Bu yöntemde dudağa farklı tonlarda birkaç renk uygulanarak ışıltı verilmektedir. Işıltı sayesinde dudaklar daha dolgun ve büyük görünmektedir. Ayrıca ruj yerine dudak renklendirmeyi tercih edenler için en ideal yöntemdir.

Uygulanacak yöntem belirlendikten sonra dudak renklendirme uzmanımız doğal dudak rengini belirlemektedir. Uygulama tipine göre tedavinin uygulanacağı kişi, yüzüne yakışan farklı renkler arasından da tercih yapılabilir.

Kalıcı makyaj uygulamalarının tamamında olduğu gibi dudak renklendirme işleminin de kalıcılığı, ömür boyu değildir. Bu nedenle kalıcı dövme uygulamalarıyla kıyaslanması mümkün değildir. Dudak renklendirmede boya pigmentleri cildin üst tabakasına yerleştirildiği için ortalama 2-3 yıl kalıcı olabilmektedir. Bu süre dudak bakımına ve cilt tipine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü