Andulasyon Terapi Klinikleri

Andulasyon terapi uygulaması, biyofiziksel ilkelere dayalı yeni medikal yöntemlerinden biridir. Mekanik osilasyon ilekızıl ötesi derin ısının kombinasyonu ile oluşmaktadır. Andulasyon terapi uygulaması bilim insanları tarafından Almanaya’da üretilen bir uygulamadır.  Sadece belirli bir organ veya bir organ sistemi üzerindeki etki göstermez. Organizmanın önemli fonksiyonlarının üzerinde bütüncül olarak pozitif etki yaratır. Bu sebeple sağlığı yeniden kazanmayı ve sürdürmeyi sağlar.

Andulasyon Terapi Nedir?
  • Vücudumuzda bulunan bütün sıvıların salınımını sağlar,
  • Kan ve lenf dolaşımının aktivasyonu için oldukça etkilidir,
  • Sadece bir organ veya bir organ sistemi üzerinde etkili değildir. Bütüncül olarak pozitif yönde bir etki sağlar,
  • Sağlığın yeniden kazanılması ve temelini oluşturur.

Uygun bir beslenme programı ve yeterli miktarda egzersiz ile vücuttaki ödemin getirdiği hastalıkları ortadan kaldırmaya ve su kaybı ile ağırlığın etkili bir biçimde kontrol edilmesini sağlar. Hem bölgesel hem de vücudu kapsayacak bir şekilde bütün olarak uygulanmaktadır.  Bilimsel olarak araştırılmış ve yayınlanmış bir çok araştırmaya konu olmakla birlikte uluslararası görüşmelerde de tanıtılmış bir uygulamadır.

Estetik operasyonlar uzman doktorlar tarafından yapılması zorunlu olan işlemlerdir. Çünkü bu operasyonlar tıbbi operasyondur. Ameliyatı yapacak kişi alanında uzman kişi olmak durumundadır. Çünkü herhangi bir yanlış işlem kişiyi olumsuz etkiler. Estetik operasyonlar kişilerin beğenmedikleri veya rahatsız oldukları bölgelere uygulanan bir işlemdir. Bu işlem uzmanlıkla uygulanmadığı sürece bölge daha fazla deforme olur ve kişinin yaşamını kötü etkiler. Estetik operasyonlar genel durumların aksine bazı durumlarda cerrahi olarak müdahalesi zorunlu işlemlerdir. Çünkü bazı durumlarda estetik bozukluklar kişilerin normal yaşantısını etkiler. Günlük yaşantıda ki fonksiyonları yerine getirememeye başlayan kişiler estetik cerrahlara başvururlar.

Estetik operasyonlar genelde kişilerin özgüvenlerini artırmak amacı ile uygulamak istedikleri bir yöntemdir. Ancak unutulmamalıdır ki estetik operasyonlar cerrahi operasyonlardır. Estetik ameliyatının uygulanmasına engel olabilecek bir durum olup olmadığı iyi bir muayene ile kontrol edilmelidir. Çünkü estetik operasyonlar ağrılı ve zor süreçlerdir. Operasyona risk teşkil edebilecek durumlar iyi kontrol edilmelidir. Operasyon için herhangi şekilde bir risk teşkil edecek durum var ise operasyon ertelenmeli ya da riskin önem derecesi iyi belirlenmelidir. Son dönemlerde estetik operasyonlara talep artmıştır. Genellikle simetrik yapının hoş görünmemesinden kaynaklamaktadır. Ancak yine sağlık açısından sorun teşkil eden durumlarda da estetik işlemler uygulanmaktadır.

Andulasyon Terapi Klinikleri Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Andulasyon Terapi Klinikleri Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü