Op. Dr. Belma Kapılı

Lise eğitimini Isparta Fen Lisesinde 1996 yılında tamamladıktan sonra aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başlamıştır. 2002 yılında Tıp Doktoru unvanı ile mezun olarak 2002-2004 yıllarında Muş ili Bulanık ilçesinde pratisyen hekim olarak görev yapmıştır. 2004 yılında girdiği tıpta uzmanlık sınavında İzmir Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanlığını kazanmıştır. 2009 yılında buradaki eğitimini tamamladıktan sonra 2011 yılına kadar Malatya ilinde genel cerrahi uzmanı olarak görev yapmıştır.

2011 yılında girdiği yan dal uzmanlık sınavında Türkiye 8. si olarak İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlığında 2. anadal eğitimi almaya hak kazanmıştır. 2015 yılında buradaki eğitimini tamamlayarak Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı unvanını almıştır. 2015-2017 yılları arasında İzmit Seka Devlet Hastanesinde Görev yaptıktan sonra 2017 yılında mesleki tecrübelerini hastalarına daha butik şartlar altında sunmak adına Ceres-te Kliniği kurup kendi muayenehanesinde hasta kabulüne başlamıştır. Türk Cerrahi Derneği, TTB Derneği, Türk Plastik Cerrahi Derneği üyesi olan Dr. Belma Kapılı Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. M.Burak Kapılı ile evlidir.

Kendinize güzel bir hediye verin.

Operatör doktorumuz Belma Kapılı’ nın tecrübesi, estetik görüşü, sıcakkanlı yaklaşımı ve çözüm odaklı bakış açısıyla yeniden doğduğunuzu hissedin.

Her gün yeni bir başlangıç ve yeniden doğmak için bir fırsattır. Estetik cerrahi bu fırsatları değerlendirmenizde en iyi yardımcılardan biridir. Doktorumuz sizlerin isteklerini kendi önerileriyle birleştirerek içinizdeki ışığı, güzelliği, doğallığı keşfetmenizde yardımcı oluyor.

Küçük Süprizler

Kendinizi şımartın. Doktorumuzun ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere her isteğinize göre estetik tercihinizde yardımcı olmaktadır.

Bakım

Medikalde çığır açan teknoloji doktorumuzun güzellik ve bakım uygulamalarında gizli. Aqua peeling, Fraxis Duo, Secret altın iğne, kalıcı makyaj gibi daha bir çok yenilik doktorumuzda.

Vücudunuzu Sevin

Doktorumuzun yapmış olduğu Vücut şekillendirme,selülit giderme, leke giderme, sıkılaştırıcı, karın germe, vücuttaki çatlakları giderme uygulamalarıyla kendinizi yeniden keşfedin.

Menü