Burun Ameliyatı Kimlere Yapılamaz öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Burun estetiği daha güzel ve estetik görünüm kazandırmak aynı zamanda ise sağlık problemleri nedeniyle yapılan ameliyatlarımızdan bir tanesidir. Burun ameliyatının bir diğer adı da RİNOPLASTİDİR. Günümüzde çok popüler olan burun ameliyatı en sık yapılan ameliyatlarımızdan biridir. Sonuçları da yüksek oranda beğenilmektedir. Burnunuzun dış görünümü değiştirmek için yaptırdığınız ameliyat da koku alma gibi durumlar en iyi şekilde korunmaktadır. Burun ameliyatlarında görünümden de önemli olan rahat nefes alabilme ve koku alabilme durumudur.

Yüz bölgesinde en dikkat çeken burnumuzdur. Burnumuzun görünüş ve fonksiyonel yönden ameliyatlarda cerrahi teknikler daha iyi sonuç alınmasına yol açmaktadır. Bu sayede daha rahat ve konforlu iyileşmeniz sağlanmaktadır. Hasta mutluluğu ameliyatın en önemli problemdir. Burun ameliyatını güvendiğiniz bir hekimde yaptırmanız en doğrusudur. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya takip edebilirsiniz. Burun estetiği ameliyatında son günlerde kullanılan üç boyutlu animasyon sistemleri de ameliyatın sonucu hakkında büyük oranda kolaylık sağlar. Ameliyatınızı yapacak doktorda beklentilerinizi tam olarak ifade edebilmenizi doktorunuzun da ona göre hareket etmesini ve iki tarafında mutlu olması sağlanır.

Burun Ameliyatı Kimlere Yapılamaz

Estetik burun ameliyatların da çoğunlukla tercih edilen yöntem genel anestezidir. Ve ameliyat süresi 1,5 ve 2,5 saat arası sürmektedir. Daha önce yaptıran hastalarda sinüslere müdahale edilmesi ya da kıkırdak parça almak gereken durumlarda ameliyat süresi uzatılmaktadır.

En çok sorulan sorulardan bir tanesi burun ameliyatı zor mudur ya da ne kadar zordur? Burun ameliyatı plastik cerrahinin en zor ameliyatıdır. Dolayısıyla yeterince tecrübesi olmayan insanların burun ameliyatı yapması tamamen sonrasında sizin yaşayacağınız sıkıntıları garanti eder. Burun ameliyatı kıkırdak kemik yumuşak doku içeren aslında bir heykeltıraşlık, bir çeşit sanattır. Fiziksel olarak daha estetik bir görünüm elde etmek için estetik ameliyat tercih edilebilir. Estetik ameliyatlar, rutin olarak uygulanan ve iyileşme süresi görece kısa olan operasyonlardır. Ancak, ameliyatın türüne göre uygulama şekillerinde farklılıklar görülür. Burun estetiği, en çok tercih edilen ameliyatlardandır. Bu işlem esnasında, burun şekillendirme, yeniden biçimlendirme, küçültme, burun ucu kaldırma, eğriliği düzeltme gibi pek çok uygulama yapılabilir. Hasta aynı gün içinde taburcu olabilmekle beraber genelde bir gün hastanede misafir edilir.

Burun Ameliyatı Kimlere Yapılamaz  takip edebilir. Hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Menü