Burun Ameliyatının İyileşme Süresi Nedir? hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Burun ameliyatı son derece yaygın bir ameliyat olup estetiksel olarak daha güzel veya problemli olan burnun daha güzel görünmesini sağlayan ve yüz güldüren bir ameliyattır. Estetik açıdan da oldukça ön planda olan bu ameliyat burnunuzun dış görünüm olarak değiştirip daha güze görünmesini hedefler. Bunun yanı sıra koku alma durumunda veya dış görünümsel olarak çok önemli korunması gereken bir organdır. Burun estetiği oldukça önemli olması gereken bir ameliyattır. Rahat nefes alamayıp aynı zamanda da koku problemi çeken hastalar için oldukça gereksinimli bir ameliyattır.

Burun Ameliyatının İyileşme Süresi Nedir?

Yüz anatominize bağlı olarak da en dikkat çeken yapılardan biri de  burnunuzun estetik ve fonksiyonel yönüdür. Daha iyi ve fonksiyonel sonuçlar alınmasının yanında daha hızlı ve konforlu bir iyileşme gerekmektedir. Hastanın mutluğu ameliyatın işleyişi kadar önemli bir detaydır. Hem görünüş hem de rahat nefes alıp verebilme olarak arzu ettiğiniz görsele yaklaşmak çok kolay. Son yıllarda kullanılan üç boyutlu animasyonlar da sonucunu ameliyat olmadan görmenizi sağlayıp doktorunuza beklentilerinizi karşılayacak müdahele yardımcı olmaktadır.

Yüz Estetiği Nedir sorusuna yanıt olarak yüz, dekolte bölgesi, ve boyun olmak üzere gerçekleşen estetik operasyona verilen addır. Bu estetik de Yüz germe Yüz kaldırma, burun estetiği, dudak estetiği Kaş kaldırma, Kepçe kulak estetiği gibi ameliyatlar yer alır.

Bu estetiğin amacı ise yüzün yaşlanmaya rağmen daha genç pürüzsüz ve sağlıklı ve güzel görünmesini sağlar. Bu görünümü elde etmek içinse kırışıklar ortadan kalkar ve sarkmalar toparlanır. Yüz estetiği çok önemli bir ameliyattır.

Cilt yaşlanmaya başladıktan sonra il sinyallerini cilt üzerinden vermektedir. Kırışıkların fazla olup olmaması da mimik kullanıma bağlı olmakta olup kişiden kişiye göre değişmektedir.

Göz çevresindeki mimik kullanımı ve gözdeki derinin ince olması sebebiyle yaşlanmanın ilk belirtileri gözükmektedir. Göz kapağı Ameliyatı sayesin de ise göz kapağındaki kırışıklıklar ve sarkama alınır. Sarkan deri parçası kesilerek Göz kapağı daha dinamik ve genç durur.

Burun Ameliyatının İyileşme Süresi Nedir? Daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü