Burun Dolgusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Burun dolgusu işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48           numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Burun, insanların yüzünde en dikkat çeken görsel olarak kişileri çok etkileyen yerlerden biridir. Sağlık sorunlarının yanı sıra insanların burunlarının şekilsel bozuklukları da yaşamlarını olumsuz etkileyebilmektedir. Bu nedenle pek çok kişi acısız ve ağrısız olarak burun kusurlarından kurtulmak amacı ile burun dolgusunu tercih etmektedir. Hem estetik kaygıları hem de sağlık sorunlarını ortadan kaldırırken burun dolgusu yaptırırken dikkat edilecekler olduğunu asla göz ardı etmemelisiniz.

  • Burun dolgusu için mutlaka uzman bir estettiysen ile görüşmelisiniz.
  • Bu uygulama ile burun ucu düşüklüğü, burun sırt eğrilikleri, asimetri, dudak burun arası mesafe, burun ve alın açıları en uygun hale getirilmektedir.
  • Operasyon genellikle lokal anestezi altında yapılmaktadır.
  • Dolgu olarak vücut için uygulanan doğal olan dolgular tercih edilmektedir.
  • Uyulama 5 ila 15 dakika kadar sürmektedir.
  • İşlem sonrasında kişiler hemen sosyal hayatlarına ve işlerine rahatlıkla dönebilmektedir.
  • Burun için uygulanacak olan dolgu işlemi geçici bir işlemdir.
  • Kişilerin 6 ila 18 ay sonra tekrar uygulamayı yaptırmaları gerekmektedir.

      Genel anestezi uygulamasına gerek kalınmadan yapılan burun dolgusu sonrası bize başvuran hastaları nelere dikkat edilmesi              gerektiği konusunda Uzm. Dr. Hande Ulusal bilgilendiriyor. Kişiden kişiye değişen ödem odaklı ağrılara karşı önerdiğimiz kremler          ve jeller ağrı kesici özellikler taşımaktadır. Önerdiğimiz kremleri üst ve alt burun bölgelerine süren hastalarımız çok kısa bir süre          içerisinde ödemin azaldığını ve bittiğini göreceklerdir. Doktorumuz ile uygulaması sonrası işlemler hakkında konuşan                                hastalarımıza ilk gün içerisinde duş alma ve yüz yıkama eylemlerinden mümkün olduğunca uzak durmalarını istemekteyiz.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü