Çene Dolgusu Kalıcılığı Ne Kadar?

Çene dolgusu işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çene dolgusu çenedeki hacim kayıplarının giderilmesi ve çeneye istenilen şeklin verilmesi için kullanılan bir işlemdir. Son günlerde çok trend olan oval yüz ve belirgin bir çeneye sahip olmak isteyen birçok kişi bu yöntem ile hayal ettiği çene yapısına sahip olabiliyor. Ayrıca çene büyüklüğü, hacim eksikliği, çene altı sarkması, zayıf bir çene şikayeti ile çene dolgusu yaptırmak isteyenlerinde sayısı bir hayli fazla.

Keskin bir çene hattına sahip olmak daha daha genç, dinamik ve canlı bir görünüm kazandırır. Genellikle ilerleyen yaşla birlikte çene görünümünde değişimler veya alınan fazla kilolar nedeniyle çene altında gıdı oluşumuna ve çenenin görünümde estetik kayıplara neden olabilir.

Çene dolgusu enjekte edilen dolgu malzemesine bağlı olarak değişkenlik gösterseler de hiyalüronik asit içerikli dolguların kalıcılığı yaklaşık 1-2 yıl sürebilir. Kullanılan malzemenin kalitesi dolgunun kalıcılığını arttırabilir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü