Dermal dolgu işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Dolgu yüzde kırışıklık olan bölgelerde ve hacmini kaybetme durumu olan  alanların enjeksiyon tekniği  ile doldurulmasıdır.Yüzde oluşan hafif- orta dereceli kırışıklıkların ve derinleşen çizgilerin giderilmesini sağlayan dermal dolgu yüzün kaybettiği hacmin ve genç görünüşün kazanılmasında oldukça etkilidir. Dermal dolgu ile, dudaklar kalınlaştırılabilir, kırışıklık ve çene yapısı düzeltme, gülme, gözaltı çukurlarının ve  derin yara izlerinin giderilmesinde, yanak ile burun arasındaki çizgi doldurulur ya da derinliği azaltılabilir, dudak, elmacık kemiği, göz altı gibi bölgelerde alanlara dolgunluk verilmektedir ve işlem sonrası cilt görüntüsünde olumlu değişimler gözlenmektedir.Dolgu maddelerinin kalıcılıkları, ne kadar süre dayandıkları ise içeriklerine ve enjekte edildikleri bölgeye göre değişir. Bazı dolgu maddeleri 6 ay sürerken, bazıları ise 2 yıl veya daha uzun sürer. Bireyler kendileri için en iyi seçimin ne olacağını belirlemek için bireysel ihtiyaçlarını ve beklentilerini doktoruna açıkça anlatmalıdır.

Farklı tiplerde dermal dolgu maddeleri, yaşlanmanın belirtilerini tedavi etmek için tasarlanmıştır. Seçilen dolguya bağlı olarak şu bölgelerde kullanılabilirler:

  • Dudak dolgusu ve  dudak büyütme.
  • El üstündeki damarlı, kemiksi görüntüyü azaltmak.
  • Gözaltı ışık dolgusu ile alt göz kapağının neden olduğu, gözlerin altındaki gölge, morluk ve çökmeler.
  • Yüzdeki akne, iz ya da girintileri doldurmak.
  • Yüzdeki deformasyonu gidermek.
  • Özellikle alt yüz bölgesindeki (ağız çevresi ve yanaklar) statik kırışıklıkları doldurmak veya yumuşatmak.
  • Tüm iyileşme süreci tamamlandıktan sonra elde ettiğiniz sonuçlardan memnun değilseniz veya biraz daha iyi görünmelerini istiyorsanız, iyi bir haber; yetenekli bir estetik cerrahi uzmanının, dermal dolgu maddeleriyle gelen görünümü sıklıkla düzeltebilmesi veya iyileştirebilmesidir. Sorunu ele almak için en iyi yaklaşım, problemin türüne veya şiddetine bağlıdır. Bunun yanında, başta enjekte edilen dolgunun tipi de önemlidir.
  • Dolgu enjeksiyonlarının, ilk seferde doğru bir şekilde yapılmasından daha iyi bir şey yoktur. Bu nedenle bilgili ve deneyimli bir uzman seçmeniz, uzmanın, ihtiyacınız olan, uygun dolgu maddesini anlayacağı ve güvenli, eksiksiz bir şekilde güzel bir sonuca ulaştıracağı anlamına gelir. Nitelikli ve deneyimli uzmanlar, uzmanların gözetimi altında çalışan asistan veya hemşireler, nitelikleri açısından iyi bir seçenek olabilirler. Bu nedenle, bir uzmanın deneyim ve niteliklerini öğrenmek için zaman ayırın ve işlem yaptırmadan önce, diğer hastalarının öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakmak istediğinizi belirtinmeniz yararlı olur.

Dermal dolgu hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü