Erkekler için yüz gençleştirme (Yaş Yönetimi)

ERKEKLER İÇİN YÜZ GENÇLEŞTİRME (YAŞ YÖNETİMİ)

Beden deformasyonu kişiden kişiye farklılık gösterir. Dış etkenlere olduğu kadar genetik faktörlere de oldukça bağlıdır. Yaşımız ilerledikçe cildimiz de yaşlanır. Bunların paralel olması ve bakımlı olmak asıl güzellik için doğru hamledir. Amacımız hiçbir zaman doğal olmayan sonuçlar elde etmek değildir. Asıl amacımız yaşlanmayı geri çevirmek değil sadece frene basmaktır, böylece gençleşmek terimi yerine yaşlanmayı durdurmak terimi kullanılmalı ve yaşımıza uygun yöntemleri seçmek gerekir.

Bu yüzden gençleşme terimi yerine yaş yönetimi terimi tercih edilmektedir. Kişiye özel bir tedavi protokolü içerir. Kişinin istekleri göz önünde bulundurularak, biz uzman doktorlar tarafından kişiye özel reçete halinde ihtiyaçları sıralanır. Seanslar halinde, cildi yormadan seri uygulamalar yapılır. bakımlı, dinamik daha canlı bir görünüm elde edilir ve yaşlanmada frene basılır.

Her yöntem her yaşa uygulanmamalıdır. Cildimizi fazla yıpratmamak gerekir. Genetik özelliğimizin yanında dış faktörlere dikkat etmemiz gençleşmek için başta gelen kurallardandır. Dengeli beslenmek, bol su tüketmek, güneşten korunmak, sigara kullanmamak, spor yapmak gençlik için çok önemlidir.  Daha sonra cilt bakımlarımızı düzenli yaptırmak, doğru ve yeterli bakım ürünü kullanmak gerekir.

Kliniğimizde cilt analizi yapılmakta olup, cilt bakımı ve kullanılacak ürünler hakkında cilt uzmanlarımızdan gerekli bilgiler elde edilebilir. Daha sonra gerekirse plastik cerrahlarımızla görüşerek size en uygun yaşlanma durdurucu yöntem veya yöntemler uygulanabilir.

Bunlar arasında enjekte edilebilen yöntemler, enerji kaynaklı cihazlar, lazer uygulamalar, askı işlemleri ya da ameliyatlar gelmektedir.

ENJEKTE EDİLEBİLEN YÖNTEMLER

Botulinum toksin uygulaması, Dolgu uygulamaları, Vitamin enjeksiyonları, Protein enjeksiyonları, Kollajen indüksiyon yöntemleri, göz altı ışık dolgusu, kök hücre tedavisi, nokta lifting…

ENERJİ BAZLI CİHAZLAR VE LAZERLER

Işık terapisi ile cilt gerginleştirme, Lazer ile kırışıklık tedavisi, Lazerler ile cilt yenileme, leke tedavileri, lazer ile kollajen indüksiyonu, akne izi tedavisi…

ASKI İŞLEMLERİ

Kaş asma, boyun asma, yüz asma…

CERRAHİ YÖNTEMLER

Yüz germe, üst ve alt göz kapağı ameliyatları, Anti aging burun ameliyatı, Kaş kaldırma, orta yüz germe, Çene ameliyatları, yağ enjeksiyonları, boyun germe…

Menü