İzmit Altın İğne Uygulaması Yapan Klinikler

Altın iğne bir çeşit cilt gençleştirme ve ve güzelleştirme uygulamasıdır. Yaşlılık ve çevresel etkenler ile ciltte deforme oluşması, lekeler ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildi daha canlı ve parlak göstermeye yardımcı olmaktadır. Altın iğne uygulaması seanslar şeklinde yapılır. Seans sayısı işlemi uygulayan cerrahın cildin durumu ve uygulanacak bölgenin muayenesi sonrasında karar verilmektedir. Hedeflenen cilt görüntüsüne ne kadar zamanda ulaşılabileceği, ciltteki deformasyonların miktarı ve seviyesine göre değişiklik göstermektedir. Altın iğne işlemi hem yüz hem de vücudun diğer bölgelerinde güvenle uygulanabilmektedir. Cerrahi bir işlem gerektirmeyen bir tedavi seçeneğidir. Bu sebeple hastalara kısa bir vakit ayırarak uygulanabilir. Yara izi, şişlik ve kızarıklıklar süreç içerisinde ortadan kalkar. İşlem için kullanılan cihaz cildin yüzeyini etkilemez. Alt katmanlara yüksek frekansta enerji gönderir.

Bu uygulama ile cildin alt katmanlarına kontrollü olarak hasar verilirken vücuttaki doğal kolojeni uyarır. Bu sayede leke, kırışıklık, ve yara izleri iyileşir, cildin kendini yenilemesi desteklenmektedir. İşlemde altın iğnelerin kullanılmasının nedeni ise enerjinin dağılmasını önleyerek cilt yüzeyinin zarar görmesini engellemek, aynı zamanda enerji kaybını azaltmaktır.

Altın İğne Uygulaması

Altın iğne bir çok cilt kusurunu tedavi edebilme özelliğine sahip olan bir cilt yenileme yöntemidir. Bu nedenle kullanım alanı oldukça geniştir.

  • Yanık ve yara izlerinin tedavileri,
  • Kilo alıp vermeye veya hamileliğe bağlı olarak oluşan çatlakların giderilmesi,
  • Yaşlanma belirtilerinin giderilmesi,
  • İnce kırışıklıkların yok edilmesi,
  • Boyun, gıdı ve dekolte bölgelerinin görünümünün düzeltilmesi,
  • Akne ve izlerinin tedavisi,
  • Göz çevresi morluklarının giderilmesi,
  • Gözeneklerin sıkılaştırılması,
  • Vücutta form kaybı ve sarkıklıkların söz konusu olduğu bölgelerin düzeltilmesi,
  • Cilt lekelerinin giderilmesi gibi alanlarda altın iğne uygulamasından yararlanılabilir

Bu uygulama diğer cilt yenileme tekniklerine oranla çok daha ağrısız ve kolay bir yöntemdir. Bundan dolayı çok uzun süren bir işlem olmaması son yıllarda sıklıkla tercih edilmesinin en önemli nedenidir. Seanslar halinde uygulanan uygulama da bir seansın süresi değişiklik gösterse de ortalama olarak 30 veya 45 dakikadır. İşlem sonrası hastaların hastaneye yatması gerekmez.

İzmit Altın İğne Uygulaması Yapan Klinikler ile ilgili detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İzmit Altın İğne Uygulaması Yapan Klinikler Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü