İzmit Badem Göz Operasyonu Yapan Klinikler

İzmit Badem Göz Operasyonu Yapan Klinikler Hakkında detaylı sorularınıza detaylı cevaplar için Dr. Belma Kapılı Kliniği ile iletişime geçmenizi öneririz. Sağladığımız kaliteli ve hijyenik hizmetler ile istediğiniz görünüm için her zaman sizlerin yanınızdayız.

Kocaeli cilt bakımı ve güzellik işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından ulaşabilirsiniz.

Yeni teknolojilerle gelişmekte olan estetik ameliyatların gelmiş olduğu konumda meme estetiği, günümüzde en yaygın olarak tercih edilen cerrahi müdahaleler arasındadır. Meme dokusu doğum, emzirme, yaşlanma ve gelişimsel bozukluklar sebebiyle şekil bozukluğuna uğrayabilir. Aynı zamanda yaşlanmayla da ilişkili olarak deforme olabilir ya da doğuştan fazla küçük ya da büyük forma sahip olabilir. Bu durum kişilerin fiziksel görünümünü beğenmemesi hatta bu sebepten ötürü özgüven problemleri ve psikolojik problemler yaşamaları gibi sonuçlara neden olabilir. Ayrıca kişinin fiziksel özelliklerinden memnun olması, sağlıklı bir beden görüntüsü oluşturmasıyla alakalı olarak psikolojik durumuna yansıyan önemli faktörlerden bir tanesidir. Bundan dolayı yapılacak meme estetiği operasyonunda kişisel tercihler bir ölçüt olarak göz önünde bulundurulur.

Yaşlanma, yer çekimi, genetik ve çevresel faktörlerin etkisiyle üst göz kapağı cildinde sarkma ve göz altında torbalanmalar meydana gelir. Bu görüntü yorgun uykusuz ve yaşlı görünmeye yol açmaktadır. Göz kapağı ameliyatıyla sarkan fazlalık deri alınır torbalanmaya yol açan yağ dokuları çıkarılır.

Obezite gibi kilo sorunları yaşamayan ancak bölgesel bir şekilde zayıflama yöntemleriyle giderilemeyen yağlanmalara sahip kişilerde, var olan fazla yağ dokusunun alınması ve vücuda istenilen şeklin kazandırılması amacıyla yapılan cerrahi işlemlere liposuction (liposakşın) denir.

Kalp hastalığı, diyabet hastalığı, böbrek hastalığı ve vücudunda sistematik bir sorunu olan hastalara liposuction uygulaması yapılmamaktadır. Bu hastalar risk grubunda olduğundan diyet programı önerilmektedir.

Dr. Belma Kapılı Kliniği olarak dikkat ettiğimiz hususlar arasında güven ve hijyen ilk sıralarda. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için Dr. Belma Kapılı Klinik ailesi olarak her gün ilerleme katediyoruz.

İzmit Badem Göz Operasyonu Yapan Klinikler Hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sağladığımız hizmetlerden memnunsanız, hakkımızda bilgi almak istiyorsanız bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü