Cilt Bakımı

İzmit cilt bakımı işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Estetik kaygıların dışında sağlık için önemli olan cilt bakımı, cilt problemlerine yol açabilecek durumları ortadan kaldırmak, cilt problemlerinin son bulmasını sağlamak için yapılır. Sağlıklı bir cildinizin olması, ona iyi bakmanız ile mümkün. Bunun için makyaj temizliğini, siyah nokta ya da sivilce kontrolünü en iyi şekilde yapmalısınız.

Sonbaharda yıpranmış ciltlerden arınmak AquaPeel cilt bakımı ile acısız ve çok etkili. Aquapeel uygulaması ile cilt yenilenip ve gençleşiyor, cilt lekelerinin, pigmentasyonların, akne ve daha fazlasının giderilmesi sağlanıyor, tıkanık gözenekler ve pürüzlü cilt hemen iyileşiyor.

Aqua peeling, tercih edebileceğiniz en konforlu medikal cilt bakımları arasında yer almaktadır. Tamamen ağrısız bir şekilde cildinizin temizlenmesini sağlayan aqua peeling, vakum gücü ile uygulanmaktadır. Ölü hücre ve kırışıklık gibi birçok cilt probleminde tek seferde kurtulmanızı sağladığı için oldukça konforlu ve uzun saatler ayırmadan derinlemesine bakım hissinden faydalanabileceğiniz bir cilt bakımıdır.

Aqua peeling işlemi ile cildin sadece yüzeyinin kir, yağdan temizlenmesi sağlanmaz. Vakumlama tekniği sayesinde cildin alt katmanlarının dahi derinlemesine temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Aqua peeling sonrasında hemen ışıl ışıl bir görünüme sahip olan cildinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle kırışıklık görünümünün azalmasında ve daha genç bir görünüm sağlanmasında çok etkilidir. Akne tedavisinde aknelerin tekrarlanmasını engellemek için derinlemesine bir temizlik sağlanmaktadır.

 

Neden Gereklidir?

•    Ciltte oluşan aknelerin giderilmesi için
•    Cilt gözeneklerinizin sıklaşması için
•    Doğum, çevresel faktörler gibi nedenlerden ötürü ciltte oluşan deformasyonların giderilebilmesi için olabilir.
•    Ciltte renk eşitliğinin sağlanması için cilt bakımı gereklidir.

Sağlıklı bir cilde sahip olmak, hiçbir şekilde cildinizi kamufle etmeden rahatça hareket etmenizi sağlar. Sağlıklı bir cilde sahip olmak, vücudunuzun da sağlıklı olduğunun en önemli göstergesidir. Herhangi bir tedirginlik duymadan, direkt olarak cildinizi duru bir temizleme ile koruyabilirsiniz. Sabah akşam bir kere temizlenmesi, haftada bir maske yapılması, gün içinde cilt neminin korunması yeterli olacaktır. Sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşmak herkesin hayalidir. Bakımın kontrollü bir şekilde yapılması ile hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanız mümkündür. Cilt bakımı sayesinde, sağlıklı olmanın beraberinde, çok sayıda avantaj elde edeceksiniz.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü