İzmit El Gençleştirme Yapan Doktorlar

Zaman ve yerçekiminin etkisi ile vücudumuzda yıllar geçtikçe değişiklikler meydana gelmektedir. Bu değişimlerin en fazla izlendiği anatomik bölge ve  hatta en mühim olanı yüzümüzdür. Yüzümüzde oluşan cilt kırışıklığı, sarkmalar ve cilt gevşekliği önemli bir sorun teşkil etmektedir. Lazer desteğiyle gerçekleştirilen yüz germe uygulamaları, klasik yüz germe ameliyatları ile karşılaştırıldığında çok daha kısa süren ve hem benim, hem de hastalarım için oldukça rahat uygulamalardır. Yaşlı, yorgun, soluk ve/veya kilolu görünmenin en belirgin işaretleri, yüz ve boyun bölgesindeki cilt gevşemeleri, cilt altı yapılarının elastik özelliklerinin kaybedilmesi, çene kemiğinin keskinliğinin yok olması, çene kenarlarında oluşan potluklar, derinleşen ağız kenarı çizgileri ve sarkık veya tombul bir gıdıdır.

Biz lazerle öncelikle tüm yüz, gıdı ve boyun bölgesindeki cilt altı yağ dokusunu belirli bir oranda eritip alıyoruz.  Sonrasında farklı bir lazer platformu, yani başka bir dalga boyu ve frekansa sahip yeni bir lazer  ile orta, alt yüz ve boyun bölgesi cilt altı yapılarına  lazer enerjisi uyguluyoruz. Bu bölgelerde bir hareket sağlıyor, gerginleşme, yapışma ve düzelme sağlıyoruz. Bunları sadece 3 adet 1 mm lik delikten yapıyoruz.

İzmit El Gençleştirme Yapan Doktorlar

Estetik müdahaleler kişilerin estetik bozukluklarını düzeltmek amacı ile yapılan müdahalelerdir. Bazı durumlarda estetik bozukluklar kişinin fonksiyonel hareket kısıtlılığına veya daha farklı sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Biz kişilerin sağlığını hem fiziksel hem psikolojik yönden korumakla yükümlüyüz. Yanlış yapılan estetik müdahaleler ile kişinin genel sağlığı tehlikeye girebileceği gibi daha kötü bir estetik görünüme neden olabilmektedir. Estetik operasyonlar hastane ortamlarında genel ya da lokal anestezi ile uzman hekim tarafından yapılan cerrahi işlemlerdir. Sağlığınızı tehlikeye atmamak adına uzman cerraha danışmadan bir işlem yapmanızda sağlığınızı tehlike içine atabilir.

El gençleştirme hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorular için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri kliniğimize bekliyoruz. Sizlerin sağlığı ve mutluluğu bizim en değerli hazinemizdir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İzmit El Gençleştirme Yapan Doktorlar ile ilgili olarak bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü