Göz Kapağı Estetiği

İzmit Göz kapağı estetiği işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Göz kapağı estetiği, göz kapaklarının görünümünü iyileştirmek için uygulanan cerrahi bir prosedürdür. Göz kapağı estetiği üst kapakta, alt kapakta veya her ikisinde de yapılabilir. Göz kapaklarının görünümünü iyileştirmek veya göz kapaklarınızla ilgili yaşadığınız fonksiyonel problemleri gidermek istiyorsanız göz kapağı cerrahisi gözlerinizi çevreleyen alanı canlandırabilir. Sarkık bir üst göz kapağı, alın derisi ve kaşın gevşemesine neden olabilmektedir.

Göz kapağı estetiği yaptırmak isteyen bireyin; iyileşme sürecini olumsuz etkileyecek bir rahatsızlığı olmayan, sağlıklı, ciddi göz problemlerin sahip olmayan biri olması gerekmektedir. Göz kapağı estetiği (blefaroplasti ) 35-70 yaş aralığındaki kişilere uygulanmaktadır. Genetik faktörler genç yaşlarda da göz kapağı sorunlarına yol açabileceği için 20 yaşlarından sonra da gözkapağı estetiği gerçekleştirilmektedir.

Daha fazla bilgi için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Göz kapakları yaşlanmanın en fazla kendini gösterdiği ve en fazla dikkat çektiği yerdir. Yapısı gereği hem çok hareketli hem de çok ince derili olan göz kapaklarında cilt kırışması ilerleyen yaşlarda neredeyse kaçınılmaz olur. Göz etraflarında başlayan bütün sarkmalar, gevşemeler de göz kapaklarını etkilemektedir. Göz kapaklarında yaşlanmaya bağlı olarak, bazen de kalıtsal olarak daha genç yaşlarda ya da gözlerin fazla yorulmasına bağlı olarak torbalanma olabilir ya da bollaşabilir bu durumlar göz kapağı estetiği ile düzeltilebilir.
Alt göz kapağındaki kırışıklıklar ve sarkmalar, gözaltı torbalarıyla birleştiğinde kişiye yorgun ve çökmüş bir görüntü verir. Genelde yaşlanma belirtileri üst göz kapağında görülür. Göz kapağı üzerindeki deri fazlalığı bazen kişinin görüşünü etkilemeye kadar gidebilir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

 

 

Menü