İzmit Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme

Her geçen gün gelişen ve değişen teknoloji ile vücudumuzun yenilenmesini sağlayabiliyoruz. Kök hücre tedavisi de bu yöntemlerden biridir. Bu yöntem ile kendi dokularımızdan üretilen kendi kök hücrelerimizin çeşitli pasajlarda çoğaltılması ile hazırlanan flakonlar problemli bölgeye mezoterapi ile uygulanır. Vücudumuzda en çok kök hücre kemik iliğinde bulunur.  Bunların yanı sıra kulak arkasından lokal anestezi ile alınan küçük deri biyopsilerinde de laboratuvar ortamında fibroblast  üretimi yapılabilir.

Estetik operasyonlar isteyen herkesin ve istediği her durumda yaptırabileceği bir işlem değildir. Operasyona ihtiyaç duyulan durumlarda uzman hekim kontrolünde nasıl bir işlem uygulanması gerektiği ve işlemin detayları iyi bir hasta öyküsü ve muayene sonrasında hekim tarafından belirlenir. Operasyonlar cerrahi bir operasyondur. Her ameliyat gibi riskleri ve ağrılı süreçleri vardır. Estetik operasyonu yapacak cerrahın alanında uzman ve deneyimli olması sürecin doğru ve rahat bir şekilde atlatılmasında önemli rol oynar. İşimizin ehli olduğumuzu daha önce taburcu ettiğimiz hastalarımızın memnuniyet düzeyinden fark edebilirsiniz. Estetik operasyon hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak ve muayene için sizleri her zaman bekleriz.

İzmit Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme

Estetik operasyonlar uzman doktorlar tarafından yapılması zorunlu olan işlemlerdir. Çünkü bu operasyonlar tıbbi operasyondur. Ameliyatı yapacak kişi alanında uzman kişi olmak durumundadır. Çünkü herhangi bir yanlış işlem kişiyi olumsuz etkiler. Estetik operasyonlar kişilerin beğenmedikleri veya rahatsız oldukları bölgelere uygulanan bir işlemdir. Bu işlem uzmanlıkla uygulanmadığı sürece bölge daha fazla deforme olur ve kişinin yaşamını kötü etkiler. Estetik operasyonlar genel durumların aksine bazı durumlarda cerrahi olarak müdahalesi zorunlu işlemlerdir. Çünkü bazı durumlarda estetik bozukluklar kişilerin normal yaşantısını etkiler. Günlük yaşantıda ki fonksiyonları yerine getirememeye başlayan kişiler estetik cerrahlara başvururlar.

Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorular için bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmit Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme ile ilgili detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü