İzmit Popo Estetiği Yapan Yer Var mı?

Kadın ve erkekler de ilgi çekici dik ve belirgin popo önemli olmaktadır. Estetik anlayışına göre ilk dikkat edilen şey belirgin popo kavramıdır.  Popo güzelliği göreceli kavramdır. Bölgesel etkiler ve genetik poponun estetik şeklini oluşturmasında etkili olmaktadır. Popo estetiği Ameliyatları farklı tekniklerden de yapılmaktadır. Örneğin çoğu tekniğin amacı popoyu dolgun hale getirmektedir. Popo estetiği denildiği zaman da brezilya poposu en çok tercih edilen estetik türüdür. Ülkemizde ve Avrupa’da sıkça tercih edilen popo estetiği Brezilya Poposudur.

Brezilya Kalça estetiği son günlerde popüler  hale gelmektedir. Yeni popüler kültürde ise bu popoya sahip insanların ilgi çekici oldukları söylenmektedir. Sizde bu görünüme sahip olmak isterseniz kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz. Popo estetiği ameliyatların tümü genel anestezi şeklin de yapılmaktadır.

Zayıf olan kalçanın düz kalça olmasına rağmen bütün popolara uygun bir şekil de uygulamayı yapabilmektedir. Ancak kalçanın şekline göre işlemler kendi içerisinde değişiklik gösterebilir.  Ancak kalçanın tipine göre değişiklik gösteren Örn: yağ dokusu az olan ve silikon protezler kullanılırken, yağ dokusu fazla olmakla birlikte kalçalarda yağ enjeksiyonu da elde edilebilir. Doktor muayenesin de olup olmadığı kullanılacak anestezi, Detaylar Karşılaştırılır. Ardından yağ enjeksiyonu ile popo kaldırma işlemi uygulanmaktadır.

Yağ oranı genetik faktörlere ve yaşam tarzına bağlı olmasına rağmen kişinin fizyolojik yapısı da çok etkilidir. Üst gövde ince olmasına rağmen alt bölgedeki basenler orantısız bir şekilde genişleyebilir.  Veya alt bölgede ki basen oranı daha zayıfken üst bölgede bel simidi oluşabilir. Boyun bölgesindeki kilo kaybına rağmen yüzde incelmeyen gıdı da bunlara örnek olarak verilebilir.

İzmit Popo Estetiği Yapan Yer Var mı?

18 yaşına geçmiş ve gelişimini tamamlayan her bir birey sağlık durumuna teşkil etmeden erkek ve kadın herkes bu estetiği olabilir. Ameliyatının yapılmasıyla birlikte doktorun kontrollü altından geçilmesi gerekmektedir.

Popo ameliyatı için dikkat edilmesi gerekilenler popo estetiği ameliyatı ne kadar kolay ve basit  görünse de içerisin de  bazı riskler bulunmaktadır. Sağlıklı bir ameliyat için de doktorun tavsiyelerine uymanız gerekmektedir. Ameliyattan önce ise beslenme ve spor alışkanlıklarının da forma sokulması gerekmektedir.  Popo estetiği genel anestezi olarak operasyon sırasında ağrı hissedilmeyecektir. Operasyon sonrasında anestezi ilaçlarının etkisi geçtikten sonra acı çekme olasılığınız çok yüksektir. Bu süreçte ise doktorunuz size ağrı kesici yazacaktır. Operasyon sonrasında ise bir hafta kadar ağrı kesiciler ile yardım alıp hafif bir şekilde atlatabilirsiniz.

İzmit Popo Estetiği Yapan Yer Var mı? Daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü