İzmit Prp Yapan Yerler

Saç prp uygulama işlemi kandaki trombosit denen onarıcı hücre bakımından  zengin plasmanın saç derisine uygulanması işlemidir. Kişinin kendi kanından elde edilen trombosit zenginliği bulunan zengin serum saç dökülmesinin yoğun yaşandığı bölgeye enjekte edilir. Bu işlemin amacı saç derisini besleyerek saç dökülmesinin normal düzeye indirilmesi işlemidir.  İyi beslenen saçlar eskisinden daha gür , sağlıklı ve dolgun görünüme sahip olacaktır. Bunların yanında saç prp tedavisi yağlanma ve kepek sorunu olan kişilerde de uygulanmaktadır. Saç dersine enjekte edilen serum kişinin kanından elde edilmesinden dolayı herhangi bir yan etki görülmemektedir. Saç prp uygulaması esnasında bir anestezi işlemi uygulanmamaktadır. Ortalama olarak bir saat süren saç prp tedavisi sonrasında kişi günlük yaşamına dönebilmektedir. Uygulama sırasında herhangi bir acı hissedilmemektedir. Ayrıca enjeksiyon sırasında herhangi bir kesim yapılmadığından dolayı bir iz söz konusu olmaz.

Saç PRP uygulamasında dikkat edilmesi gerek husus uzman doktor ve yetkin bir merkez tarafından uygulanması gerekliliğidir. Hastadan alınan kanın steril bir ortamda saklanması ve kandan santrifüj yoluyla elde edilecek serumun hastaya profesyonelce enjekte edilmesi uygulamanın olumlu sonuçlar vermesi açısından çok önem taşımaktadır. Saç prp uygulaması yaptırmak isteyen hastalarda detaylı muayene yapıldıktan sonra ve hastanın değerleri ölçüldükten sonra başlanmalıdır. Genellikle saç prp tedavisi için başvuran hastalarda sık sık saç dökülmesi, saçların güçsüz oluşu veya görünümün bakımsız olmasından dolayı saç prp işlemi sıklık ile tercih edilen bir işlemdir.

İzmit Prp Yapan Yerler için sizleri kliniğimize bekliyoruz. Daha bakımlı ve dolgun saçlar için sizlerin yanındayız.

Saç bir insanın en önem verdiği şeylerden biridir. Kadın veya erkek fark etmeksizin kişinin estetik görünümü için önemli faktörlerden biri olan saçlar aynı zamanda kişinin özgüvenini de etkileyen bir etkendir. Saçlarınız ne kadar bakımlı ve parlak olursa bir o kadar özgüvenli ve psikolojik bakımdan sağlıklı olursunuz. Op. Dr. Belma Kapılı kliniğine uğramayı unutmayın .)

İzmit Prp Yapan Yerlerile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü