Kocaeli Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Kocaeli cilt bakımı ve güzellik işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’ te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Karın germe ameliyatı kadın ve erkeklerde karın derisi sarkıklığı bulunan her adayda yapılabilmektedir. Bu ameliyat özellikle birkaç kez doğum yapmış karın kaslarının zayıflamış kadınlar için son derece önemli ve faydalıdır. Bu ameliyat tümüyle sizi kendi görünüşünüzü geri getirecek ve kendinize olan güveninizi arttıracaktır. Bu ameliyata kendi doktorunuzla görüşerek beklentilerinizi tartışarak karar vermeniz gerekir.

Karın bölgesinin orta ve alt kısmında mevcut olan fazla yağ ve sarkık haldeki cilt dokusunun alındığı karın kaslarının gerdirme işlemi yapılarak sağlamlaştırıldığı bir cerrahi girişimdir. Bu işlem için kullanılan birçok teknik vardır. Bu ameliyatlar yalnızca gerekli hastane şartları ortamında yapılabilmektedir. Bu muayene sürecinde problemleriniz, alışkanlıklarınız, kullandığınız ilaçlar vb. bilgiler hakkında doktorunuza doğru bilgiler söylemeniz önem arz eder.

Kocaeli Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ameliyat işlemi 1 ila 5 saat arası sürmektedir. Sıklıkla bir kalçadan karşı kalçaya uzanan ve mayo içinde gizlenebilen bir kesikten oluşmaktadır gerektiği takdirde göbek çevresine ikinci bir kesi yapılabilir.

Ameliyat sonrasında birkaç gün boyunca karın şişlik ve ağrı olabilir bunlar ağrı kesicilerle kontrol altına alınabilir. Eski halinize gelebilmeniz birkaç ay sürebilir. Düzenli bir egzersiz, spor ve diyetle elde edilmiş harika bir sonuç yıllar boyu korunabilir. Uzun dönemde yaşlanma, gebelik, kilo alıp vermeyle ameliyat bölgesi dışında bazı vücut kontürü değişiklikleri gözlemlenebilir.

Karın germe ameliyatının riskleri uzman bir cerrah tarafından yapıldığı takdirde pek fazla olmamakla birlikte konusunda uzmanlaşmış bir cerrah tarafından Dr. Belma Kapılı Klinikte yapıldığında en aza indirgenecektir ve sizi en iyi şekilde tatmin edici olacaktır. Sigara içen hastalarda cilt kaybı ve yara iyileşmesinde bazı komplikasyonlara daha sık rastlanabilir.

Tatmin edici sonuçların olabilmesi, istemediğiniz ameliyat sonrası sonuçların doğmaması için en iyi şekilde cerrahlarımızla karşılıklı olarak konuşmanız, tüm ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu gibi görüşmeler için sizleri Dr. Belma Kapılı Klinik’ te ağırlamaktan memnun oluruz.

 

Kocaeli Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları Hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü