Kocaeli Bacak Germe Yapan Cerrahlar Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Yüz estetiği ameliyatları son yıllar da en çok tercih edilen ameliyatlardan biridir. Görünüşümüz de en çok dikkat çeken yüz bölgemizdir. Bu nedenle yüzün daha diri sağlıklı ve güzel görünmesini insanlar için de çok önemlidir. Yüz estetiği hem kadınlar hem de erkekler için fazlaca talep alan bir Ameliyat olmaktadır.  Taleplerinizi karşılamak için de son derece teknolojik işlemler kullanmaktayız. Ve yüz estetiğinizi gerçekleştirmekteyiz.

Yüz estetiğinde doğal görünmek de önemlidir. Genelde hastaların da tercihi doğal görünümlü bir ameliyat olmaktadır. Bunun içinde uzman bir hekim seçilmelidir.

Kocaeli Bacak Germe Yapan Cerrahlar

Yüz estetiği, Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde yapılan operasyonlara verilen genel isimdir. Yüz estetiğin de yapılan yerler

Yüz Kaldırma,

Yüz Germe,

Burun Estetiği,

Dudak Estetiği,

Kaş Kaldırma,

Çene Estetiği,

Boyun Germe

Gibi ameliyatlar yer alır. Yüz estetiğinin amacı, daha sağlıklı , ve daha genç bir görünüme sahip olmaktadır. Bu görünümü ise elde etmek yüz estetiğin de kırışıkların ortadan kalkmasına sarkmaların toparlanmasına ve yüzün daha dik olmasını sağlar. Yaşlılığın ilk belirtileri ise yüz bölgesinde görülmektedir. Bu durumda genç görünüme daha dinç ve sağlıklı görünmek için de yüz estetiği bir ihtiyaçtır.

 

Yüz Estetiği ameliyatından sonra da hastanede bir gün yatmanız gerekmektedir. Her ameliyattan sonra genelde hastalar en minimum bir gün hastane de kalmak zorunluluğundadır. Yüz ameliyatından sonra yüzünüz de şişme ve ödem olması gayet normaldir. 1-5  Gün içerisinde de ağrınız olabilir. Bu ağrılar da ağrı kesici eşliğin de geçmektedir.  Ameliyattın etkileri ise 10.günden itibaren görmekte olursunuz. Yüz estetiği 10.günden itibaren etkisini görebilirsiniz. Bu süreçte makyaj yaparken ve krem sürerken yavaş yavaş sürmek önemlidir.

Orta yüz bölgesine ise yağ enjeksiyonu ve yüz germe gibi ameliyatlar yapılmaktadır. Orta yüzün kırışıksız ve dolgun görünmesi amaçlanmaktadır. Yaşlanma süreci başladıktan sonra ciltteki kolejen doku azalır ve deri altındaki yağ miktarı da onunla birlikte azalma sürecine girer. Deri altında ki Yağ miktarının azalmasıyla ciltte kırışıklar ve sarkmalar görülmektedir. Ve yüz dolgunluğunu kaybeder.

Deri altına yapılan yağ dokusu kişinin yüzündeki dolgunluğu geri getirir ve yüzün yukarı doğru toparlanmasını sağlar.

 

Kocaeli Bacak Germe Yapan Cerrahlar Daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Menü