Kocaeli Bişektomi Ücretleri

Bişektomi; yanak kısmında bulunan  yağ dokusunun alınması ile elmacık kemiklerinin daha belirgin ve yüz hatlarının daha keskin hale getirilmesi için uygulanan estetik cerrahi işlemlerden biridir. Bişektomi yönteminde U şeklindeki yüz hatlarının V şekline getirilmesi amaçlanır. Yanakların dış kısmında herhangi bir ameliyat izinin kalmadığı bişektomi, aşırı kilo alımı olmadığı sürece kalıcı olan cerrahi bir operasyondur. 25 yaşının üstünde olup yüz hatları tamamlanmış kişiler bişektomi operasyonu yaptırabilmektedir.

Kocaeli Bişektomi Ücretleri

Estetik operasyonlar uzman doktorlar tarafından yapılması zorunlu olan işlemlerdir. Çünkü bu operasyonlar tıbbi operasyondur. Ameliyatı yapacak kişi alanında uzman kişi olmak durumundadır. Çünkü herhangi bir yanlış işlem kişiyi olumsuz etkiler. Estetik operasyonlar kişilerin beğenmedikleri veya rahatsız oldukları bölgelere uygulanan bir işlemdir. Bu işlem uzmanlıkla uygulanmadığı sürece bölge daha fazla deforme olur ve kişinin yaşamını kötü etkiler. Estetik operasyonlar genel durumların aksine bazı durumlarda cerrahi olarak müdahalesi zorunlu işlemlerdir. Çünkü bazı durumlarda estetik bozukluklar kişilerin normal yaşantısını etkiler. Günlük yaşantıda ki fonksiyonları yerine getirememeye başlayan kişiler estetik cerrahlara başvururlar. Estetik operasyonların uygulanma alanları genel olarak;

Burnun tüm estetik ve işlevsel bozukluklarının düzeltilmesi, Memenin büyütülmesi, küçültülmesi, dikleştirmesi, asimetrinin giderilmesi, aşırı deri ve deri altı yağ dokularının azaltılması ve buna yönelik işlemler, Erkekte aşırı derecede büyümüş meme dokusunun alınarak hastanın normal bir görünüme kavuşturulması, Yüz yenilenmesi ya da yüz gençleştirme (yüz germe, göz kapağı, göz çevresi estetiği, ağız çevresi estetiği gibi) Endoskopik olarak yapılan alın germe, kaş kaldırma, göz kapağı bölgesinin tüm estetik işlemleri, Kepçe kulak, kulak kepçesindeki ve diğer bölgelerdeki problemlerin düzeltilmesi, Çene büyütme ve küçültme operasyonları Yağ enjeksiyonları ile yüz konturunun düzeltilmesi, dolgunluğun sağlanması gibi işlemlerdir. Bu işlemler estetik güzellik ya da gerekli koşullarda uygulanması zorunlu olan işlemlerdir.

Kocaeli Bişektomi Ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorular için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlgili detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü