Kocaeli Göğüs Büyütme Sonrası Görünüm

Estetik Meme Göğüs Tasarımları

Artık göğüs büyütme estetiği olmadan önce çekilen meme ve göğüs resimlerinden bilgisayar ortamında dijital meme büyütme tasarımları yapılarak ameliyat olmadan önce, meme büyütme ameliyat sonrası nasıl bir şekil ve büyüklükte göğüsleriniz olabileceğini üç boyutlu olarak sanal ortamda size gösterebiliyoruz. Böylece ameliyat öncesi çektiğimiz göğüs resimleri üzerinde yapılan çalışmalar ile ameliyat sonrası göğüs şeklinizi seçme şansınız oluyor. Adeta ameliyat sonrası meme görünümünün sanal bir provası olan göğüs tasarımları; hem biz estetik cerrahi doktorlarına, hem meme büyütme ameliyatı olan göğüs büyütme estetiği adaylarına faydalı bilgiler sunuyor.Siz de SİLİKON PROTEZ ile GÖĞÜS BÜYÜTME AMELİYATI düşünüyorsanız ameliyat olmayı düşündüğünüz doktorunuzdan MEME BÜYÜTME TASARIMI isteyebilirsiniz. Göğüs büyütme tasarımlarını ben her hastam için özel olarak yapıyorum. Meme büyütme için programlanmış Hazır GÖĞÜS TASARIMLARI bir fabrikasyon olup; özel ve benzersiz bir varlık olan insan vücudunu güzelliği tam yansıtamazlar ve ameliyat sonrası ile pek örtüşmeyebilir. Bunun için Meme Tasarımı, sizin göğüslerinizden çekilen resimler üzerinde, sizin yanınızda, beklenti ve istekleriniz dikkate alınarak gerçekçi ve olabilecek şekil boyutlarda yapılarak, estetik meme büyütme ameliyatınızı yapacak doktorunuz tarafından size gösterilir ve onayınıza sunulur.

Meme Büyütme Ameliyatı Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Kullandığınız ve kullanmak durumunda olduğunuz bir ilaç varsa meme büyütme ameliyatınızı yapacak doktorunuza söylemelisiniz. Estetik Doktorunuz kullandığınız ilacı kesmenizi isterse; size ilacı veren doktorunuzun bilgisi ve tavsiyesi ile hareket etmelisiniz.
 • Göğüs büyütme ameliyatından bir hafta önce kanı sulandırıp kanama riskini artıran; E Vitamini, asetil salisilik asit içeren ilaçları bırakmalısınız ve aşırı bitki çayı tüketimi sınırlandırmalısınız.
 • Ameliyat tarihinden bir gün önce duş almanız sizi rahatlatacaktır.
 • Ameliyat için hastaneye gelirken makyaj yapmamalı ve tırnaklarınıza oje sürmemelisiniz.
 • Vücudunuzdaki piercing, küpe, yüzük, kolye saat gibi metalleri çıkarmalısınız. Vücudunuzdaki önceki operasyonlarda yerleştirilen metalleri, diş implantlarını ve gebelikten korunmak için rahim içi araç taktırdıysanız ameliyatınız yapacak doktorunuza söylemelisiniz.
 • Göğüs büyütme ameliyat zamanından en az 6 saat önce yemeyi ve içmeyi kesmelisiniz ve kimliğiniz ile meme büyütme ameliyatınızın yapılacağı hastaneye baş vurmalısınız.
 • Ameliyat saatinizden en az 2 saat önce tetkiklerinizin yapılabilmesi için oruçlu gibi ameliyat olacağınız hastaneye yatışınızı yaptırmalı ve tetkikleriniz için kan vermelisiniz.
 • İnsan vücuduna  sahibinin izni olmadan hiç bir şey yapılamaz.Hastanede bütün ameliyatlarda olduğu gibi sizi ameliyat etmesi için doktorunuza izin verdiğinizi gösteren bazı belgeleri imzalamanız istenir. Bunlar Sağlık Bakanlığının bütün ameliyatlarda istediği Hasta Rıza Belgesidir. Onayınız ve izniniz olmadan size hiç bir şey yapılamaz.
 • Kolunuzdan tetkikleri için damar yolu açılır ve kan alınır. Bu ağrılı bir işlem değildir. Bundan sonra bütün ilaçlar kolunuzdan veya elinizden açılan bu damar yolundan yapılır.
 • Kan Tetkik sonuçlarınız çıkınca sizi uyutacak anestezi doktoru görüp anestezi yönünden muayene eder. Ameliyat olmanızda bir sakınca ve risk yoksa göğüs büyütme ameliyatı için hazırlığa başlanır.
 • Göğüs büyütme ameliyatınızı yapacak doktorunuz meme büyütme için ameliyat planını ve çizimlerini gerçekleştirir ve gerekirse fotoğraflarınız çekilir.
Menü