Kocaeli Göğüs Estetiği Yapan Yerler

Göğüs estetiği kadınların ideal göğüs ölçüsüne sahip olmak istemeleri sebebi ile göğüs büyültme veya küçültme operasyonlarının uygulandığı işlemdir. Göğüs estetiği günümüzde çoğu kadın tarafından yaptırılan bir işlemdir. Estetik cerrahlarının günümüzde en çok yaptığı işlemler arasında yer almaktadır. Göğüs estetiği yaptıran kadınlar bu işlemi sağlık sorunları sebebi ile veya estetik amaçlı yaptırmaktadır. Gereğinden daha fazla küçük olan meme dokusu büyültülerek daha büyük bir görünüm elde edilir. Zaman içinde deforme olmuş göğüs şekilleri çeşitli işlemler ile dikleştirilir. Eski formuna geri kavuşturulur. Bu tip işlemler genelde estetik görüntü için uygulanır.

Meme küçültme ameliyatında amaç; hastanın şikayetlerini gideren, eşit büyüklükte ve formda, simetrik göğüsler elde etmektir.

Göğüs estetiği dünyada milyonlarca kadın tarafından tercih edilen estetik operasyonları arasında yer alır. Her sene göğüs estetiği geçiren kadınların sayısı giderek artış göstermektedir. Kadınlar göğüslerinden duydukları şikayetten kurtulmak adına ameliyat olmayı tercih etmektedir. Göğüs estetiğinin en çok tercih edilme amacı küçük göğüslü kadınların büyük göğüslere sahip olmak için meme protezi uygulaması ile büyük göğüslere sahip olma isteği olmaktadır. Göğüs estetiği ameliyatlarında ikinci tercih nedeni ise deforme olmuş meme yapısının düzeltilmesi işlemidir. Genellikle doğum yapmış kadınların emzirme işleminden sonra göğüslerin de oluşan deforme ve sarkıklıklardan kurtulmak için yaptırdığı yöntemler arasında yer almaktadır. Göğüs estetiğinin üçüncü sırada yer alan en çok yaptırılması nedeni ise büyük göğüslü kadınların küçük göğüslere kavuşmak için meme küçültme operasyonlarını tercih etmelerinden kaynaklanmaktadır.

Meme küçültme ameliyatı sonrasında en az 3, optimum 7 gün süreyle evde istirahat edilmesi önerilir. Operasyon sonrasında hekim tarafından reçete edilen antibiyotik ve ağrı kesici ilaçların belirlenen doz ve sürede kullanılması son derece önemlidir. Memelere baskı yapmayan ve sallanmasını önleyen sporcu sutyeni kullanımı, ağrı miktarının azaltılmasında ve memenin şekillenmesinde de büyük önem taşır.

Kocaeli Göğüs Estetiği Yapan Yerler sorusunun cevabını en doğru adreste bulabilirsiniz. İletişim bilgileri ve daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Göğüs Estetiği Yapan Yerler sorunuz ve detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü