Kocaeli Jawline Dolgusu Nerede Yaptırılır?

Çene dolgusu işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Jawline Dolgusu Nerede Yaptırılır?

Çene dolgusu çenedeki hacim kayıplarının giderilmesi ve çeneye istenilen şeklin verilmesi için kullanılan bir işlemdir. Son günlerde çok trend olan oval yüz ve belirgin bir çeneye sahip olmak isteyen birçok kişi bu yöntem ile hayal ettiği çene yapısına sahip olabiliyor. Ayrıca çene büyüklüğü, hacim eksikliği, çene altı sarkması, zayıf bir çene şikayeti ile çene dolgusu yaptırmak isteyenlerinde sayısı bir hayli fazla.

Keskin bir çene hattına sahip olmak daha daha genç, dinamik ve canlı bir görünüm kazandırır. Genellikle ilerleyen yaşla birlikte çene görünümünde değişimler veya alınan fazla kilolar nedeniyle çene altında gıdı oluşumuna ve çenenin görünümde estetik kayıplara neden olabilir.

Çene dolgusu enjekte edilen dolgu malzemesine bağlı olarak değişkenlik gösterseler de hiyalüronik asit içerikli dolguların kalıcılığı yaklaşık 1-2 yıl sürebilir. Kullanılan malzemenin kalitesi dolgunun kalıcılığını arttırabilir.

Estetik cerrahi plastik cerrahinin bir alt koludur. Estetik cerrahi plastik cerrahinin işlevselliğini kaybetmiş vücut uzuvlarını ve dokularını yeniden canlandırma gibi bir işlevi de olmasına karşın Estetik Cerrahi biraz daha işin kozmetik yanına odaklanır. Kötü görünen yerleri rötuşlamayı amaçlamaktadır. Estetik operasyonlarına duyulan ilgi son zamanlarda artış göstermiştir. Estetik operasyonlar genelde kişilerin özgüvenlerini artırmak amacı ile uygulamak istedikleri bir yöntemdir. Ancak unutulmamalıdır ki estetik operasyonlar cerrahi operasyonlardır.

Estetik ameliyatının uygulanmasına engel olabilecek bir durum olup olmadığı iyi bir muayene ile kontrol edilmelidir. Çünkü estetik operasyonlar azılı ve zor süreçlerdir. Operasyona risk teşkil edebilecek durumlar iyi kontrol edilmelidir.

Estetik işlemlerimizle ilgili bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Jawline Dolgusu Nerede Yaptırılır? hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorular için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü