Kocaeli Kalça Büyültme Operasyonu

Yağ enjeksiyonu ile kalça büyütme operasyonları implant yerleştirmekten çok daha faydalı operasyonlardır. Yağ enjeksiyonu kalça kıvrımlarını ve detayları yeniden çizmeyi mümkün kılmaktadır. Yani kalçanın sadece üst yarısını dolduran protezlerden farklıdır. Yağ enjeksiyonu kalçanın tümüne müdahale ederek daha doğal bir şekil elde etmeyi mümkün kılmaktadır.  Tüm bunlara ek olarak karın, bel ve sırt bölgesi şekillendirilirken elde edilen yağlarda popo büyütme ve şekillendirme amacı ile kullanılır. Böylelikle iki etki aynı anda elde edilir. Yağ enjeksiyonu operasyonu sonrasında neredeyse hiç yara izi olmaz. Ancak kalça protezlerinde belirgin bir kesik izleri kalır. Gene silikon kalça protezlerinde vücutta bir yabancı cisim olacaktır. Ancak kalçaya yağ enjeksiyonlarında kişinin kendi dokusu kullanılır. Yara izleri neredeyse hiç gözükmez. Sonucunda ise vücutta herhangi bir yabancı cisim olmaz.

Kalça estetiği yaptırmak isteyenlerin en fazla sorduğu sorulardan biri ameliyattan sonra istediğim şekle sahip olabilir miyim? Vaser Liposuction ile bel kalça geçişi daha belirgin hale getirilir. Kalça belirginliği yağ enjeksiyonu öncesinde dahi artar.

İnce bel oyuğu ve belirginleşmiş bel-kalça hattı yağ enjeksiyonu ile hastalarda en çok arzu edilen sonuçlara ulaşımı mümkün kılmaktadır. Alınan yağların kalıcılık oranı diğer tüm liposuction yöntemlerinden saha fazladır. Çünkü bu yöntem bağ dokusuna en az zarar veren yöntemdir. Genel olarak kalça büyütme ameliyatını bu yöntem ile olanlar operasyondan son derece memnun kalmaktadır.

Estetik operasyonlar uzman doktorlar tarafından yapılması zorunlu olan işlemlerdir. Çünkü bu operasyonlar tıbbi operasyondur. Ameliyatı yapacak kişi alanında uzman kişi olmak durumundadır. Çünkü herhangi bir yanlış işlem kişiyi olumsuz etkiler. Estetik operasyonlar kişilerin beğenmedikleri veya rahatsız oldukları bölgelere uygulanan bir işlemdir. Bu işlem uzmanlıkla uygulanmadığı sürece bölge daha fazla deforme olur ve kişinin yaşamını kötü etkiler.

Kocaeli Kalça Büyültme Operasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorular için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Kalça Büyültme Operasyonu ile ilgili detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü