Kaş Kontürü

Kocaeli Kaş Kontürü işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Dış görünüşü ve yüz güzelliğini ciddi manada etkileyen kaşlarımız, estetik unsurların bir parçası olarak görülmekte ve kaş makyajı uygulamalarının daha da yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Düşük ve seyrek kaşların kişiyi yaşlı ve yorgun göstermesi konusunda en iyi çözümleri sunabilen kalıcı kaş kontörü uygulamaları kişilerin kaşlarını “yüz ölçülerine ve estetik görünüme” göre yeniden şekillendirmeyi amaçlamaktadır. Kaşları seyrek olan kişiler için kaş kalınlaştırma işlemi de yine kaşlarından rahatsız olan ve sürekli kaş makyajı yapmak zorunda kalan kişilere “kalıcı” çözüm sunabilmektedir.

Kalıcı makyaj sayesinde bazı kusurlar kapatılırken istenen güzel özellikler ön plana çıkartılabilir. Örneğin göz bölgesinin daha iri görünmesi sağlanabilir.

Günümüzde en sık tercih edilen kalıcı makyaj uygulamalarından birisi olan kalıcı kaş konturü ile kaş kalınlaştırma uygulaması, kadınlar başta olmak üzere erkekler tarafından da tercih ediliyor. Kanser hastalarına özel kaş çözümleri üretebilen kalıcı kaş kalınlaştırma işlemleri, birçok avantajı ile dikkat çekiyor.

Genel olarak kaş kalınlaştırma işlemlerinin avantajları;

*Organik içerikli kalıcı makyaj boyalarının kullanıldığı kaş kalınlaştırma işlemlerinde kaş yada cilde zarar verecek hiçbir ürün kullanılmamaktadır.

*İstendiği zaman tekrar silinebilen ve yeniden uygulanabilen bir işlem olması da kullanıcıları oldukça memnun etmektedir.

*1 ila 2 yıl boyunca kullanılabilen kaşlar, makyaj malzemesi giderlerinden de tasarruf etmenizi sağlar.

*Cilde yada deri altındaki katmanlara hiçbir şekilde zarar vermeyen kaş kalınlaştırma işlemleri, hayatınıza pratiklik kazandırır.

*1 saat kadar süren uygulama sonrasında ise hiçbir yan etki hissetmeyeceğiniz gibi rutin işlerinize de devam edebilirsiniz.

*Lokal anestezi altında yapıldığı için hiçbir şekilde ağrı veya sızı hissetmezsiniz.

*4 ila 6 hafta sonraki “kontrol görüşmesi” esnasında kaşlarınız ve cildiniz kontrol edilir ve daha sonra gerekli ise rutüşlar yapılabilmektedir. Böylece, kusursuza yakın bir kaş şekillendirmesini elde edebilirsiniz.

*Her daima bakımlı ve temiz kaş görünümüne sahip olduğunuz için daima çevredekilerin ilgisini kazanırsınız.

*Uygulama sonrası çıkacak kaşları ise herhangi bir kuaföre gitmeden kendiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü