Kocaeli Lazer Epilasyon Uygulanan Klinikler Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Kocaeli cilt bakımı ve güzellik işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’ te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Dr. Belma Kapılı Klinik olarak kliniğimizde estetik ameliyatları, meme ameliyatları, ben alma, siğil tedavi uygulamaları, dudak dolgu, burun dolgu, nazolabial dolgu, botoks vb. işlemler yapılabilmektedir. Bu işlemler için sadece kliniğimize gelmeniz ve bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Yüz dolgusu (dolgu estetiği) birçok bölgeye uygulanabilmektedir ve sonucunda çok iyi sonuçlar alınabilmektedir. En yaygın olarak dolgu estetiği yapılan bölge yüz bölgesidir. Genel olarak uygulamalar kolay işlemlerden oluşmaktadır. 

Dudak dolgu estetiği olmak için ve daha dolgun dudak, kontür hatlarının belirginleşmesi, dudakların simetrik görünmesini sağlamak, doğal dudak dolgusu görümüne sahip olmak için Dr. Belma Kapılı Klinik’ e sizleri bekleriz. Dolgu işleminin en iyi şekilde yapılabilmesi için yüz yapısını çok iyi bilen tecrübeli bir yer olan Dr. Belma Kapılı Klinik en iyi şekilde sizi ağırlar ve istediklerinizi en doğru şekilde gerçekleştirecektir. Dudak dolgu uygulamalarının ortalama kalıcılığı 1 yıl sümektedir.  

Kocaeli Lazer Epilasyon Uygulanan Klinikler Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dolgu uygulamalarının avantajları olarak eski haline getirmek kolaydır, cerrahi bir işlem olmadığından herhangi bir kesi ve bandaj gerektirmez, dudakların büyüme etkisini işlem sonrası hemen görebilirsiniz, dudaklar daha canlı ve parlak görünüm kazanır. Dolgu işleminin yan etkileri ise nadiren de olsa dudaklarda morluk olabilmesidir fakat bu sorun kısa bir süre içinde geçmektedir, aşırıya kaçan uygulamalar doğallıktan uzak yapay bir görünüme sahip olabilir. 

Dolgu uygulamasında en mantıklı ve doğal görünümü elde etmenin en önemli sırrı tek seansta dudağınıza tüm dolguyu uygulamak yerine işlemi seanslara bölerek dolguyu kademeli olarak belli aralıklarla düzenlenen seanslarda yavaş yavaş eklemektir. Bu işlem hem dudak görünümünüzü doğallığından uzaklaşmadan kişiye çekici bir görünüm kazandıracaktır hem de sizi daha güzel yapacaktır aynı zamanda size daha iyi gelecektir. 

Kaliteli ve medikal cilt bakımı ve güzellik uygulamaları, estetik, lazer epilasyon gibi daha güzel bir görünüm, daha güzel bir gelecek için bizleri tercih edebilir ve tavsiye edebilirsiniz. 

Kocaeli Lazer Epilasyon Uygulanan Klinikler Hakkında Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

 

Menü