Kocaeli Liposuction Fiyatları

Cildimizin sağlığını, pürüzsüzlüğünü  ve yumuşaklığını korumamız için belirli bir cilt bakım rutinleri oluşturmamız gerekmektedir. Sağlıkla ışıldayan, pürüzsüz ve canlı görünen bir cilde kavuşmayı hangimiz istemeyiz? Cilt bakım rutini oluşturmak, söz konusu ihtiyaçları karşılamak gerekmektedir.

Cilt bakımı yapılmadan önce cildinizin yapısını iyi belirlemek önemlidir. kuru, karma, hassas, yağlı, lekeli, normal… Cilt tipi belirlendikten sonra, cildinizin yapısına uygun güçlü formüller kullanılarak hazırlanmış bakım ürünleri ile cilt bakımı uygulanmaktadır.

Kliniğimizde cilt bakım uzmanımız cildinizin durumunu detaylı muayene sonrasında belirleyerek en uygun cilt bakım ürünleri ve teknikler ile sürecinizi yönetmektedir. Bakım ürünleri cildinizin durumuna ve cildinize uygulanacak ürüne göre belirli aşamalar ile uygulanmaktadır. Cilt bakımı sırasında aşamaların doğru bir şekilde belirlenmesi cilt sağlığınız ve doğru sonuç alabilmek açısından oldukça önemlidir.

 

Kocaeli Liposuction Fiyatları

 

Cildinizi kir ve yağ kalıntılarından arındırıyoruz. Cildiniz gün boyunca hava kirliliği, toz, ter gibi unsurlarla temas halindedir. Gece boyunca ise yastık kılıfı ve nevresim gibi yüzeylere temas etiği için kirlenebilir. Bu sebeplerden ötürü cildinizin derinlemesine temizlenerek tüm kir ve yağlardan arındırılması gerekmektedir. Aksi takdirde söz konusu kalıntılar cildinizin nefes almasını sağlayan gözeneklerde birikerek tıklanmaya yol açmaktadır.

Cildin derinlemesine temizlenmesi evde tek başınıza uygulayacağınız yöntemler ile yeterli olmamaktadır. Uzman bir el ile cildinizi doğru ve detaylı bir şekilde temizlemek istiyorsanız sizleri kliniğimize beklemekteyiz.

Kliniğimizde tüm medikal cilt bakım türleri, lazer epilasyon, diode buz lazer uygulaması,  kirpik lifting, ipek kirpik, lenf drenaj masajı vb. tüm cilt bakım uygulamaları cilt bakım uzmanımız tarafından uygulanmaktadır. Cildinizi besleyecek ve yeniden yaratacak uygulamalar ile sizlere yepyeni ve sağlıklı bir görünüm yaratmaktadır.  Uyguladığımız cilt bakım türleri ile yüzünüzdeki sivilce izleri, siyah noktalar, göz altı morlukları, güneş yanıkları ve cilt kuruluğu gibi faktörler min düzeye indirmeyi ve cildinizi daha parlak ve daha sağlıklı hale getiriyoruz.

Estetik işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve merak ettiğiniz sorular için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Liposuction Fiyatları ile ilgili detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Menü