Kocaeli Meme büyütme kimlere uygulanır?

Meme büyütme mammoplastisi (ameliyatı), memenin boyutunu ve şeklini değiştiren cerrahi bir işlemdir:

  • Memelerinin çok küçük olduğunu düşünen kadınlarda
  • Doğuştan yada edinsel nedenlerle tek taraflı meme gelişim bozukluğu/asimetri olan kadınlarda,
  • Meme kanseri cerrahisi sonrası meme rekonstrüksiyonu amacıyla meme büyütme ameliyatı yapılabilir.

Eğer meme büyütme operasyonunu düşünüyorsanız, bu broşür size işlem hakkında temel bilgiler verecektir – ne zaman işe yarar, nasıl yapılır ve ne tür sonuçlar bekleyebilirsiniz. Ancak, bu broşürde tüm sorularınıza cevap bulamayabilirsiniz. Ameliyat hakkında daha detaylı bilgi için doktorumuza başvurunuz.

En uygun meme büyütme ameliyatı adayları;

Meme büyütme ameliyatı görünümünüzü güzelleştirir, kendinize güveninizi artırır, fakat idealinizdeki görüntüyle birebir eşleşen bir görüntü elde edemeyebilirsiniz. Ameliyata karar vermeden önce beklentileriniz hakkında çok iyi düşününüz ve cerrahınızla paylaşınız.Meme büyütme ameliyatı için en uygun adaylar, görünümlerinde mükemmelliyete ulaşmayı hedeflemeyen ama düzelme isteyen bireylerdir. Eğer fiziksel olarak sağlıklı iseniz ve beklentileriniz gerçekçiyse, iyi bir aday olabilirsiniz.

Meme büyütme ameliyatı çoğunlukla memeleri büyütmek amacıyla uygulansa da, bazen asimetrik memelerde meme boyutları arasındaki farkı gidermek ve hatta kanser ameliyatı sonrası yeniden meme oluşturma amacıyla kalıcı ya da şişirilebilen protezlerin kullanılması ile yada kendi yağınızdan hazırlanan kök hücre ve yağdan oluşan karışımların enjekte edilmesi yöntemleri ile yapılır.

Menü