Kocaeli’de Endolift Uygulaması Yapan Cerrahlar

Daha genç, daha sıkı ve daha parlak bir cilde sahip olmak için teknolojinin geliştirdiği Ameliyatsız lazer işlemi lazerli ciltleri germe işlemi için kullanılır. Ve buna da Endolift denilmektedir.

Cerrahi operasyonlara da gerek duyulmadan halledilen bu işlem bıçak altına yatmadan korkan hastalar için harika bir işlem Cerrahi operasyonları geride bırakan ve bıçak altına yatmadan farklı ve daha güzel görünmek isteyen hastalar yüz boyun ve çene hattında oluşan sarkmalara engel olmak için tüm gevşeklik ve kırışıklıklar konforlu bir şekilde tedavi altına alınmaktadır Anestezi ve zorunlu ameliyat işlemleri olmadan da bu teknikle gençleşme işlemi artık çok basit. Cerrahi operasyonlarda geride bırakılan, bıçak altına da yatmadan kolayca halledilebilen bu işlem artık çok hızlı ve kolay…

Lazer uygulaması 200-300 kalınlıkta yanı bir saç teli kalınlığında 1470nm dalga boyuna sahip cildin altına ulaşabilmekte olan enerji ileten bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde ise ciltte sıkılaşma ve parlaklık sağlanmaktadır. Ciltteki fazla bulunan yağı yanaklar ve gıdı ile küçültmek mümkün hale gelmektedir.

Kocaeli’de Endolift Uygulaması Yapan Cerrahlar

Yanakların içeri doğru elmacık kemiklerinin de dışa dönük olarak ve “Hollywood yanağı “ olarak da bilinen Bişektomi işlemi gibi küçük  ameliyatlara endolift denmektedir. Klinik ortamında ameliyatsız yağ olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda bu işlem tek bacak içlerinde değil de diz üstündeki yağlar içinde mümkün hale gelmektedir. Endolift lazer ile bacak ve gıdıda problemi çözmek mümkündür. Cilt ağını bir ağ gibi tarayarak daha gergin sıkı bir cilde kavuşmaktadır.

Genelde tek seanslık bir işlem olmakla bilinen ve görüldüğü taktirde;

Tek seanslık bir işlem olup gerek görüldüğü takdirde 6 ay sonra problemli bölgeye tekrar uygulama yapılmasında bir sakınca yoktur.

Uygulamadan hemen sonra etki başlasa da 1,5 ay sonra asıl etki görülmeye başlar 3. Ayın sonunda artarak devam eder ve 6.ayın sonunda Endolift  tedavisi maximum seviyeye çıkmaktadır Etki  yaşa ve yaşam koşullarına bağlı olarak ortalama 2 yıla yakın sürmektedir

Endolift avantajları ise şunlardır;

Uygulama anestezi olarak gerçekleşmektedir.

Uzun süre uygulanan bölgede etkisini bırakmaktadır.

Kocaeli’de Endolift Uygulaması Yapan Cerrahlar Daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Menü