Liposuction Nedir?

Kocaeli cilt bakımı ve güzellik işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’ te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Belma Kapılı Klinik olarak sizlere en iyi hizmeti ve en doğru bilgiyi vermek için uğraşıyoruz. Kliniğimizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Sizlere istediğiniz hizmeti doğru yöntem ve aşamalarla uygulayarak en doğal ve en düzgün ışıltılı bir görünüme sahip olmanızı amaçlıyoruz. Burun, beden, meme, genital, yüz, bacak estetiklerini yapabilmekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımızın en doğal estetikli hallerine ulaşabilmeleri için sizleri de Belma Kapılı Klinik ’ imize bekleriz. 

Belma Kapılı Klinik olarak Kocaeli de bulunan estetik alanında en iyi firmalardan biriyiz. Bilim ve sanatın iç içe olduğu bir ameliyat alanı varsa bu da estetik ameliyatlarıdır. Estetik ameliyatları kişiden kişiye göre çok büyük farklılıklar taşıdığından her ameliyat için farklı işlemler uygulanması gerekir. Estetikte hiçbir hasta için standart bir ameliyat yoktur. 

Burun estetiği ameliyatı aslında çok önemli bir ameliyattır. Burun yüzün ortasında bulunduğundan çok dikkat çekici bir konumdadır. Bundan dolayı yanlış milimetreler ve asimetriler ameliyat sonrasında göze çok çarpmaktadır. Bu da burun estetiğini estetik cerrahi alanında en kompleks ameliyat konumuna getirmektedir. 

En başarılı burun ameliyatları kişinin burnuna baktığınızda doğallığından ödün vermemiş olduğunda söylenebilir. Yani küçük veya büyük olması yetmemekle birlikte yüzünüzle uyum sağlaması daha iyi olacaktır. Bunun için size en uygun biçimde orantısını sağlayacak şekilde işlemler yapılmalıdır. 

Burun ameliyatları açık ya da kapalı yapılabilmektedir. Son yıllarda daha çok açık yapılan ameliyat teknikleri giderek artış göstermektedir. Hatta açık olarak yapılan ameliyatın birçok avantajı da bulunmaktadır. 

Estetik ameliyatlar için bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Her türlü yaştan her türlü insan estetik ameliyat olabilir. Ancak 70’li yaşlarda bulunan insanların herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığında ameliyat yaptırabilirler. Şayet bu yaşlardaki insanların sağlık durumunda bir sorun varsa şeker hastalığı, kalp hastalığı gibi ya da ciddi başka problemler varsa bu gibi ameliyatlardan uzak durulması gerekir.  

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz. 

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. 

Liposuction Nedir?
Menü