Meme Büyütme Ameliyat Çeşitleri

Meme estetiği tercih edilmesinde birçok durum oynanır. Meme kanserinin tedavisi sadece kişinin kendini daha iyi hissedebilmesi için de yapılabilir. Bunların yanı sıra meme estetiğinin çeşitleri de meme küçültme, meme dikleştirme, meme büyütme, meme toparlama, meme silikonu gibi nedenlerden dolayı da meme estetiği yapılabilir. Bu ameliyatların nasıl yapıldığı, kullanılan silikonlar nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmek için yazımıza devam edebilir veya iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Meme estetiği çeşitleri teknikler ve uygulamalarla memenin fiziksel olarak yeniden yapıldığı ameliyatlardır. Bu operasyonlar ile memenin , şekli dolgunluğu üzerinde değişikler yapılmaktadır. Yapılan değişiklikler medikal protezdir. Çeşitli tipleri de bulunan meme implantının en sık kullanılanlardan biri implantlardır.

Meme Büyütme Ameliyat Çeşitleri

Meme estetiği ameliyatları, arzu edilen görünüme bağlı olarak gerçekleştirebilir. Memelerin büyütülmesi veya simetrik bir görünüm sunması kazandırılması olabilir. Meme büyütme uygulamaların da göğüs bölgelerin de kasların doğal meme dokusunun arka kısmına yerleştirilir.

MEME BÜYÜTME NEDİR: Meme büyütme memeye cerrahi implantasyon, silikon jel ve salin solüsyonu ile doldurulmuş , bir göğüsün dairesel bir şekilde büyütülmesini sağlar. Bu dolgu maddelerinin içinde polipropilen meme implantı ve soya yağı gibi maddeler kullanılır. Kocaeli de meme büyütme işlemi yaptırmak isterseniz doğru yerdesiniz.

Göğüs Büyültme Ameliyatının Riski Var Mıdır: Göğüs büyültme ameliyatıyla ortaya çıkacak riskler arasında kanama ve enfeksiyon durumu olabilir ama bizim amacımız bunu en minimalize indirip gerekli önlemleri aldıktan sonra bu durum en aza indirilir.

Veya kişinin yağ dokusu ile de gerçekleştirilen meme büyütme ameliyatlarımızda mevcuttur; genellikle hacmi küçük ve şekilli olan memelerde tercih edilir. Bu yöntemde ,basın ve karın bölgesindeki yağ dokusu temizlendikten sonra meme dokusuna eklenir. Ve meme dışardan yancı cisim müdahalesi olmadan hacim kazanmış olur

MEME KÜÇÜLTME NEDİR: Meme küçültme Ameliyatının temelinde sarkan göğüs dikleştirme ve büyük göğsü şekillendirme ameliyatıdır. Kocaeli de meme küçültme işlemi yaptırmak isterseniz doğru yerdesiniz. Aşırı büyük göğüsler pişik oluşumuna ve bel boyun ağrısına sebebiyet verebilir. Hatta bu pişikler yaralara da dönüşebilir. Ayrıca meme ne kadar büyükse kanser riski de o kadar fazladır.

Meme Büyütme Ameliyat Çeşitleri Daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü