Meme Küçültme Ameliyatı Fiyatları 2022

Kocaeli cilt bakımı ve güzellik işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’ te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Brakioplasti olarak da bilinen, kolda sarkan deriye uygulanan ameliyata Kol Germe ameliyatı denir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte kolun üst bölgesi yani pazu derisi sarkabilir. Genellikle çok kilo alıp verme sebebinden dolayı sarkmaktadır. Bu durum zamanla kişiyi rahatsız eder. Kolu yukarı kaldırınca daha çok belli olan bu durum vücut güzelliği ve estetiği için önemli bir hale gelmiştir. Asıl olarak derinin elastikiyetini kaybetmesi ve yağ dokusunun azalması sonucu kol derisinde sarkma meydana gelir. Genellikle üst kol bölümünde arka ve iç yüzeyinden dirseğe doğru olan deride sarkma oluşur.

Kol germe ameliyatı plastik cerrahi bir operasyondur. Ameliyat sonrası ağrı yok denilecek kadar az olur. Kişi 1 – 2 gün içinde gündelik hayatına dönebilmektedir. İlk haftalar günlük işler yapılabilir. Sonraki haftalar koşu gibi sporlara başlanabilir.

Kolsuz veya kısa kollu giysilerde bu sarkma fazla sorun olmaktadır. Kolun alt kısmından yarasa kanadı gibi bir deri sarkması olur. Kişilerin mutsuz olma sebeplerinden biridir. Hem fiziksel hem de duygusal yandan rahatsızlık veren bir durumdur. Bu durum öz güven eksikliğine bile yol açmaktadır.

Meme Küçültme Ameliyatı Fiyatları 2022 Konusunda daha etkili çözümler alabilmeniz için sizler ile iletişime geçmek isteriz. Daha detaylı sorularınızı Belma Kapılı Klinik’e yöneltebilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Zayıf ve yaşı olan hastalarda minimal deri sarkmaları yağ depolanması olmadan oluşan sarkıklar, laser tedavisi veya radyofrekans ile toparlanması yeterli olacaktır. Bu işlem cildin bir miktar sıkılaşmasını sağlar ve altındaki fazla yağı eriterek vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar.

Belirgin olarak sarkma olan kişilerde normal forma dönmesi için cerrahi tedavi kaçınılmaz olmaktadır. Bu ameliyat fazla cildin çıkarılarak, kolun şekillendirilmesini içerir. Ameliyat işlemi duruma göre farklılık göstermekle birlikte 1 ila 3 saat arasında süren bir ameliyattır. Ameliyat sonrası hissedilen hafif ağrılar ve sızlamalar ağrı kesicilerle her gün azalarak etkisi gidermektedir.

Meme Küçültme Ameliyatı Fiyatları 2022 ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Menü