Meme Küçültme Ameliyatını Kimler Yaptırabilir?

Meme küçültme işlemlerinizde, Belma Kapılı Klinik’te hayalinizdeki görünüme ve konfora kavuşmak için 0505 068 33 48 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Tek bir seans halinde gerçekleştirilen göğüs küçültme ameliyatı hakkında en çok merak edilen unsurlardan biri de bu operasyondan kimlerin faydalanabileceği oluyor. 18 yaşını doldurmuş olan ve ameliyata engel bir sağlık sorunu bulunmayan herkesin meme küçültme ameliyatından faydalanabileceğini belirtelim. Fakat hamilelik dönemlerinde ve emzirme dönemlerinde cerrahi operasyon sakıncalı olabiliyor. Bu nedenle operasyon için öncelikle emzirme döneminin de geride kalmış olması gerekmektedir.

Bu ameliyatın amacı meme dokusuna ideal hacmi kazandırmaktır. Bu sayede hastaların yaşadığı ağrı problemleri, uygun kıyafet bulamama sorunu ya da özgüven sorunları gibi çeşitli problemler de ortadan kaldırılmış olur.  Ameliyatın genel anestezi altında gerçekleştirildiğini belirtelim. Bu nedenle hastaların operasyon esnasında herhangi bir acı, ağrı ya da sızı hissetmesi mümkün olmuyor.  Operasyonun ardından 1 günlük klinik istirahat gerekiyor. Sonrasında ise hastalar taburcu ediliyor ve evinde bir süre daha dinlenmesi gerekiyor. Yaklaşık 1 hafta sonrasında iş hayatlarına ve sosyal yaşamlarına geri dönebiliyorlar.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Menü