Popo Estetiği Yapan Klinikler

Günümüzde popo kavramı kadınlar için güzellik ölçütü olarak kullanılmaya devam etmektedir. Dik belirgin ve büyük popolara sahip olmak isteyen kadınlar için pop estetiği istedikleri gibi bir sonuç vermektedir.

Günümüz de popo, kadınlar için güzellik belirtisi olmaya devam ediyor. Belirgin ve dik büyük kalçalara sahip olunması artık çok kolay popo estetiğimiz ile istediğiniz dik ve büyük popolara sahip olabilirsiniz.  Popo estetiği kalça estetiği olarak da adlandırılan kalçaların daha belirgin ve olduğundan daha şekilli ve dik olmasını sağlayan bir uygulamadır. Popo şeklinden memnun olmayan veya daha belirgin bir şekilde popolarının olmasını isteyen kadınların sıkça tercih ettiği bir uygulama olan popo estetiği kliniğimizde mevcuttur. Yapılacak olan işlemler mevcut poponun durumuna göre popoyu kusursuz ve mükemmel  hale getirmektedir.

Popo estetiğin de poponun durumuna göre kalçaya biçimlendirme ve mevcut durumdan daha dolgun hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Sarkık durumdaki popo daha dik bir şekilde olması sağlanmaktadır.

Kalçanın daha küçük ve şekilli olma işlemi de bünyesinde barındırmaktadır.

Kalça estetiğin de kalçanın durumuna göre ;

Kalçanın sarkık durması halinde poponun kaldırma işlemlerine uygulanması gerçekleştirilmektedir,

Hazırda olan yağ dokusu az miktarda ise kalçaya protez takılması gerekmektedir,

Yağ dokusu az olan dokuya yüklenerek hacim kazandırılması,

Popo Estetiği Yapan Klinikler

Zayıf olan kalçanın düz kalça olmasına rağmen bütün popolara uygun bir şekil de uygulamayı yapabilmektedir. Ancak kalçanın şekline göre işlemler kendi içerisinde değişiklik gösterebilir.  Ancak kalçanın tipine göre değişiklik gösteren Örn: yağ dokusu az olan ve silikon protezler kullanılırken, yağ dokusu fazla olmakla birlikte kalçalarda yağ enjeksiyonu da elde edilebilir. Doktor muayenesin de olup olmadığı kullanılacak anestezi, Detaylar Karşılaştırılır. Ardından yağ enjeksiyonu ile popo kaldırma işlemi uygulanmaktadır.

Yağ oranı genetik faktörlere ve yaşam tarzına bağlı olmasına rağmen kişinin fizyolojik yapısı da çok etkilidir. Üst gövde ince olmasına rağmen alt bölgedeki basenler orantısız bir şekilde genişleyebilir.  Veya alt bölgede ki basen oranı daha zayıfken üst bölgede bel simidi oluşabilir. Boyun bölgesindeki kilo kaybına rağmen yüzde incelmeyen gıdı da bunlara örnek olarak verilebilir.

18 yaşına geçmiş ve gelişimini tamamlayan her bir birey sağlık durumuna teşkil etmeden erkek ve kadın herkes bu estetiği olabilir. Ameliyatının yapılmasıyla birlikte doktorun kontrollü altından geçilmesi gerekmektedir.

Popo Estetiği Yapan Klinikler Daha fazla bilgi almak için bizi takip edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü