Çene Dolgusu Fiyatı

Yağ Enjeksiyonu Nedir? Alanında uzman bir doktor tarafından yapılan çene dolgusu uygulaması ile birlikte çenedeki yapısal bozukluklar tamamen ortadan kalkabilir. Çene Dolgusu Fiyatı birden çok cevabı bulunmaktadır. Bu cevaplar farklılık gösterebilir. Yaptırmayı düşünen insanların birçoğunun aklındaki soru çene dolgusu fiyatı. Çenedeki bozukluğun türüne, şekline, şiddetine, dolgunun kalıcılığına, çene yapısına ve uygulamayı yapacak olan doktora bağlı olarak değişebilir. Ayrıca kullanılacak olan dolgu türü ve ne kadar kullanılacağı da bir hayli önemlidir.

Yağ Enjeksiyonu Nedir?

Yağ enjeksiyonu vücudun herhangi bir bölgesindeki eksikleri gidermek amacıyla yapılan bir işlemdir. Hastanın kendi vücudundan alınan yağların belirli işlemlerden geçirildikten sonra enjekte edilmesine Yağ enjeksiyonu denir.

Bu yağ enjeksiyonu işlemini bir plastik estetik cerrahın gerçekleştirmesi lazım. Aksi taktirde hem beklediğiniz sonuçları almanız mümkün olmaz hem de istenmeyen sonuçlar oluşabilir. Yapılacak ameliyat, sedasyon veya genel anestezi ile yapılmaktadır. Bu işlemler yağ enjeksiyonu yapılacak olan bölgeye bağlı değişiklik göstermektedir. Kişide uygun olan bölgeden yağı özel kanüller yardımıyla almaktayız. Aksi durumda yapılması planlanan ameliyat bir işe yaramaz. Hasta bir hiç uğruna ameliyata girmiş olur.

 

Yağ Enjeksiyonu Ne Kadar Kalıcı?

Yağ Enjeksiyonu uygun bir şekilde yapılırsa kalıcı bir yöntemdir. Hastanın yüzündeki yağ alındıktan sonra, saflaştırılıp yeniden enjekte edilmektedir. Bu işlem yapıldıktan sonra ortalama yüzde 30 ile yüzde 70 arasında bir kalıcılık meydana gelir.  İşlemin yüzde 30’lara düşmesinin sebebi yanlış birtakım işlemler yapılması ve aynı zamanda enjekte edilen bölgedeki kan damarlanmasına bağlıdır. Kişinin kendine ait bir unsurdur. Sigara kullanımı bu yağın tutmasını azaltan sebeplerden bir tanedir. Yağ Enjeksiyonu uygun tekniklerle yapılırsa bu yüzde 70’e kadar çıkabilen bir yöntemdir. Ameliyat gerçekleştirildikten sonra ortalama 6 ay içerisinde enjekte edilen yağların kontrolu gerçekleşir.

 

Yağ Enjeksiyonu Nedir? hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü