ZAYIFLAMA BÖLGESEL İNCELME

Zayıflama için en büyük faktör yaşam tarzı değişikliğidir. Zayıflamadaki amaç beden kitle indeksini azaltmaktır. Yaşam tarzı değişikliğini diyet ve spor kapsamaktadır.

Bölgesel incelme ise lokalize vücut konturundaki fazlalıktır. Özel cihazlar sayesinde bölgesel fazla yağlara müdahale etme şansımız bulunmaktadır. Bizim için gerçek hedef kitlesini oluşturmaktadır. Ancak Cerrahi olarak bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulma fikrinizi hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Yaşam tarzınıza, iş yoğunluğunuza, seans takip edebilecek olanlara göre tedavi değişir. Doktorunuzla yapılacak olan görüşme ile size en uygun tedavi protokolü belirlenir.

Çoklu seans takip edebilecek olanlar, cerrahiye uygun olmayan veya istemeyen hastalar, için kombine sıkılaşma, bölgesel incelme ve sellülit paketleri ile başarı elde etmek mümkün. Merkezimizde coolshape, vellashape 3, AWT, BBL gibi cihazlar  ve kollajen uyarımı için özel enjeksiyonlar ile size uygun tedavi planı uzman doktorlarımız sayesinde yapılabilmektedir.

 

Menü